Radyo TimeRadyo Time

“1 Can da Sen Kurtar” kampanyası devam ediyor

ATV Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu tarafından başlatılan “1 Can da Sen Kurtar” adlı yardım kampanyası ile Havva Toksöz toplanan bir miktar para ile ameliyat oldu. Ancak ameliyat sonrası durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenilen Havva Toksöz, hala hastanede yatıyor. Havva Toksöz için Servet Sipahioğlu tarafından başlatılan yardım kampanyası devam ediyor.
Bu haber 390 kere okunmuş.19 Nisan 2018, Perşembe - 13:49

 ATV Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu tarafından başlatılan “1 Can da Sen Kurtar” adlı yardım kampanyası ile Havva Toksöz toplanan bir miktar para ile ameliyat oldu. Ancak ameliyat sonrası durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

 3 yaşında 1 çocuk annesi Havva Toksöz için başlatılan yardım kampanyası devam ederken, duyarlı vatandaşların hesap numarasından yardımcı olmaları istendi. İşte o hesap numarası Alanya Halk Bankası Hal Şube TR65 0001 2001 2430 0001 13 8963.

 Sipahioğlu, “Kaymakamlık’ta hesap açtırmak için resmi işlemleri 2 ay gibi uzun bir süre almasından dolayı hesap numarasını Ağabeyi Sait Gülcan ismine acil olarak Kaymakamlık’tan izin alınarak açılmıştır. Lütfen çağrımıza kulak verin” diye konuştu. 

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki