Radyo TimeRadyo Time

1. Etap Sezon Açılış Puanlı Yol Yarışı başladı

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından Alanya'nın ev sahipliği ile Türkiye Şampiyonası 1. Etap Sezon Açılış Puanlı Bisiklet Yol Yarışı başladı.
Bu haber 223 kere okunmuş.31 Ocak 2020, Cuma - 18:00

Pazar gününe kadar devam edecek olan Şampiyonanın ilk günü Alanya- Gazipaşa yolu güzergahında yapıldı. Büyük erkekler startı ile başlayan yarışta sporcular 112 kilometre pedal çevirdi. Genç erkekler, master (35-44) kategorilerinde 84 kilometre ve büyük kadınlar, master (45-54, 55+) kategorilerinde sporcular 56 kilometre yol yaptı.

Büyük erkekler Takım Klasmanında birinci Sakarya Büyükşehir Belediyesi S.K. Derneği, ikinci Spor Toto S.K. Derneği, üçüncü Giresun Lisesi Bisiklet İzcilik Doğacılık S.K. oldu. Ferdi Klasmanda birinci Halil İbrahim Doğan, ikinci Onur Turgut ve üçüncü Emre Yavuz oldu. 

Genç Erkeklerde Bülent Miraç Korkmaz birinci, Ali Osman Çelik ikinci ve Furkan Gürler üçüncü oldu. Büyük kadınlarda Azize Bekar birinci, Ayşe Çakır ikinci ve Fatma Sezer üçüncü oldu. Master 35 klasmanında Alanya Belediyesi’nden Mustafa Şirin birinci, Mustafa Yıldız ikinci ve Hakan Yıldırım üçüncü oldu. Master 45 klasmanında Mutlu Ercade birinci, Ali Görkem ikinci ve Ataman Şekerci üçüncü oldu. Master 55 Klasmanında Cihat Yurtseven birinci, Ali Rıza Fırıncı ikinci ve İsmail İltir üçüncü oldu.

Kapanacak yollara dikkat

Türkiye Şampiyonası 1. Etap Sezon Açılış Puanlı Bisiklet Yol Yarışı için saat 08.00 ile 18.00 arası, 1 Şubat Cumartesi günü Mola Kavşağı ile Grand Kaptan Otel arası çift yönlü olarak trafiğe kapalı olacaktır. 2 Şubat Pazar günü Atatürk Caddesi - Damlataş Kavşağı ile Keykubat Heykeli arası ve Şeyh Şamil Caddesi trafiğe kapalı olacak.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki