Radyo TimeRadyo Time

1 Nisan Tanıtım Organizasyonu’nun 6.sı gerçekleştirildi

ATV Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu öncülüğünde ilki 2012’de gerçekleştirilen '1 Nisan Tanıtım Organizasyonu'nun dün 6.sı gerçekleştirildi. Damlataş Plajı'nda saat 13.00’te başlayan etkinlikte Sipahioğlu ile birlikte çok sayıda siyasetçi, turizmci, oda başkanı ve vatandaş denize girerek, deniz ve turizm sezonunu açtı.
Bu haber 848 kere okunmuş.01 Nisan 2017, Cumartesi - 14:05

 ATV Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu öncülüğünde ilki 2012’de  gerçekleştirilen  1 Nisan Tanıtım Organizasyonu’nun 6.sı  bu yıl da Damlataş Plajı'nda gerçekleştirildi.

 Saat 13.00’te gerçekleştirilen organizasyona Sipahioğlu ile birlikte AGC Başkanı Mehmet Ali Dim, Alanya TÜRSAB Başkanı Suat Çavuşoğlu, Alanya Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Velittin Yenialp,  Alanya MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan , Ülkü Ocakları eski  Başkanı Erhan Çınar, CHP Kadın Kolları, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Alaaddin Işık, Elektrikçiler Odası Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Tığlı, YESİDO Grubu, Alanya Toplum Sağlığı Derneği Başkanı Mevlüt Sönmez, EPEDY Başkanı Kerem Ünsal, Gazeteci Metin Erdem ile yerel ve ulusal medyadan basın mensupları katıldı.

 Turizm sezonunu 1 ay geriye almayı amaçlayan etkinlik kapsamında TGF Genel Başkan Vekili ve Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Ali Dim’in sezonun  açılış düdüğünü çalmasıyla birlikte, el ele tutuşup  denize girildi.

 Ardından açıklama yapan ATV Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu, 1 Nisan tarihinin kesinlikle  bir  şaka  günü  olmadığını, bu tarihin Avrupalılar tarafından bir kandırmaca günü olduğunu  belirtti.

 Turizm ve deniz sezonunu bir an önce başlatmayı istediklerini dile getiren Sipahioğlu, “1 nisan dolayısıyla bölgemizi, ülkemizi tanıtmak istiyoruz. Eğer bu etkinliklere destek verilirse çok daha büyük tanıtım yapılacağını düşünüyorum" diye konuştu. 

 Etkinliğe Alanya'da yaşayan Rus ve Ukraynalı vatandaşlar da destek verdi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 10 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki