Radyo TimeRadyo Time

1. Yol Bisikleti Yarışı tamamlandı

Alanya Belediyesi ve Cartier Tour 1. Yol Bisikleti Yarışı, bugün 136 sporcunun katılımı ile tamamlandı. Yarışlar, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, protokol ve vatandaşların bisiklet sürüşü ile başladı.
Bu haber 980 kere okunmuş.15 Ocak 2017, Pazar - 15:23

 Alanya Belediyesi ve Cartier Tour 1. Yol Bisikleti Yarışı'nın startını, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı birlikte verdi. 

 100’ü yabancı 136 sporcunun pedal çevirdiği yarış, Anıt önünde başlayıp Grand Kaptan dönüş ile Anıt önünde sonlandı.

 Büyük kadınlarda birinci Ukrayna National Takımından Anna Nahirna, ikinci aynı takımdan Viktoria Aliesieieva ve üçüncü Kazakistan Astana Women Takımından Natalya Safutfdinova oldu. Genç kadınlarda Sakarya Takımından Şuranur Topçu birinci, Dilara Gül ve Yasemin Can üçüncü oldu. 

 Büyük erkeklerde Torku Şeker Takımından Batuhan Özgür birinci, Astana Track Takımından Sultan Murat Mirazliyev ikinci ve Astana Track Takımından Asszlkhan Turar üçüncü oldu. Genç erkeklerde ise Astana Junior Takımından İvan Zitsev birinci, Goban Azen ikinci ve İagon Shtein üçüncü oldu.

 Kıran kırana gerçekleşen yarışın ardından dereceye giren sporculara ödüllerini Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı, TBF Asbaşkanı Tevfik Erdoğdu, TBF Yönetim Kurulu Üyesi Seyit Kırmızı, Alanya Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erdal Tamrak ve Alanya Belediyesi Spor Müdürü Levent Uğur verdi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 1 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki