131 işletme “Turuncu Bayrak”la ödüllendirildi

Alanya Belediyesi tarafından bu yıl 15. si düzenlenen Turuncu Bayrak Ödül Töreni’nde 131 işletmeye Turuncu Bayrak verildi. İşletmeler Turuncu Bayrak ödüllerini Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve protokol üyelerinden aldı.
Bu haber 352 kere okunmuş.12 Mayıs 2018, Cumartesi - 11:35

 Villa Okan Kafe & Restoran’da gerçekleştirilen Turuncu Bayrak Ödül törenine Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Ali Yenialp, ALTİD Başkanı Burhan Sili, TÜRSAB Alanya BYK Başkanı Suat Çavuşoğlu, Meclis üyesi Emine Çalış, oda başkanları ve turuncu bayrak almaya hak kazanan işletmeciler katıldı.

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ödül töreni öncesi yaptığı konuşmasında hijyen uygulamasına vurgu yaparak şunları söyledi; “ Sağlıklı ve güvenilir mutfaklar bizim en önemli değerimiz ve bizi dünyaya tanıtan yüzümüzdür. Alanya’daki yeme içme sektörü olarak turizmden en iyi şekilde pay alabilmek ve gastronomi kenti olmayı istiyorsak, güler yüzlülük, misafirperverlik, hijyen, kalite, sunum, dürüst ve doğru fiyat politikası gibi birçok konuda en iyi olmamız gerekiyor.” dedi.

 Turuncu Bayrak için başvuruların her yıl arttığını belirten Belediye Başkanı Yücel, “Alanya Belediyesi olarak 15 yıldır düzenlediğimiz Turuncu Bayrak Yarışması’yla hijyen gibi uyulması gereken kurallara dikkat çekmeyi amaçlıyoruz. Geçen yıl 111 adet işletmeye bayrak verdik. Bu yıl sayımız 131’e ulaştı. Turuncu Bayrağa, her geçen gün ilginin artması ve halkımızın da aradığı kriterlerden biri olması bizleri sevindiriyor.” dedi.

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in konuşmasının ardından ödül törenine geçildi. Alanya Belediyesi tarafından bu yıl 15. si düzenlenen Turuncu Bayrak Ödül Töreni’nde 131 işletmeye Turuncu Bayrak verildi. İşletmeler Turuncu Bayrak ödüllerini Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve protokol üyelerinden aldı. İşletme sahipleri ile sohbet eden Başkan Yücel, iyi bir turizm sezonu için hep birlikte çalıştıklarını belirterek, iyi bir sezon dileklerinde bulundu. Hep birlikte çekilen aile fotoğrafının ardından ödül töreni sona erdi.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 9 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki