Radyo TimeRadyo Time

14 kişi tutuklandı

Çek, senet ve banka yolsuzluklarını ortaya çıkaran ATV Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu, geçtiğimiz günlerde de Alanya piyasasını ve esnafları kasıp kavuran kredi kartı yolsuzluğunu ortaya çıkarmıştı. Sipahioğlu'nun gündeme taşıdığı kredi yolsuzlukları ile ilgili olarak M.K. ve M.Y. baronlar dahil bugün 14 kişi tutuklandı.
Bu haber 1184 kere okunmuş.23 Mart 2018, Cuma - 14:47

 Çek, senet ve banka yolsuzluklarını ortaya çıkaran ATV Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu, geçtiğimiz günlerde de Alanya piyasasını ve esnafları kasıp kavuran kredi kartı yolsuzluğunu ortaya çıkarmıştı.Uzun bir araştırma ve çalışmanın ardından tüm belgeleri ve dolandırıcılıkta kullanılan pos makinelerini ele geçiren Sipahioğlu, mağdur olan vatandaşların şikayetini ekranlara taşımıştı.

 Sipahioğlu’nun gündeme taşıdığı kredi yolsuzlukları ile ilgili olarak M.K. ve M.Y. baronlar dahil bugün 14 kişi tutuklandı. Konuyla ilgili açıklama yapan Sipahioğlu, “ATV’nin ortaya çıkardığı kredi kartı yolsuzluklarıyla ilgili olarak M.Y. ve M.K. baronlar dahil 14 kişi bugün tutuklandı. Emniyet teşkilatımızın bu başarısından dolayı tüm KOM Ekibini yürekten kutluyorum. İnşallah, şimdi de kumarhaneleri çökertirler ve kumar oynayan o meşhur otelcileri ve iş adamlarını hallederler” diye konuştu.

-Haberin videosu için tıklayın! 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 7 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki