Radyo TimeRadyo Time

“19 Mayıs mücadele ruhu devam ediyor”

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 98. yıl dönümü nedeniyle Vatan Partisi Alanya İlçe Teşkilatı Atatürk Anıtı’nda resmi törenin ardından parti çelengini koyarak bir basın açıklaması gerçekleştirdi.
Bu haber 545 kere okunmuş.19 Mayıs 2017, Cuma - 11:32


 Vatan Partisi adına İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Demiryürek  “Ülkemiz, artarak devam eden terör saldırıları ve bölünme tehdidine karşı mücadele ediyor. Bu mücadelenin karşı cephesinde ABD emperyalizmi, AB, İsrail ve bunların taşeronları olan terör örgütleri bulunmaktadır” dedi. Demiryürek, konuşmasında tam bağımsızlık vurgusu yaptı.

 Vatan Partisi İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Demiryürek’in basın açıklaması şöyle: “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 98. yıl dönümü Türk Milletine kutlu olsun. 19 Mayıs kararlı bir bağımsızlık iradesidir. Bu kararlı yürüyüş emperyalizmi denize dökmek üzere başlamıştır. 19 Mayısın en net tanımı budur. 

 Ülkemiz artarak devam eden terör saldırıları ve bölünme tehdidine karşı mücadele ediyor. Bu mücadelenin karşı cephesinde ABD emperyalizmi, AB, İsrail ve bunların taşeronları olan terör örgütleri bulunmaktadır. Çok değişik isimlerle anılan bu taşeronların aslında ortak bir ismi var ve hepsi de aynıdır; PKK. Bağımsızlığımızı korumak için yürüttüğümüz mücadelede Türk Milleti için en büyük tehdit, tüm terör örgütlerine her türlü yardımın yapıldığı, ülkemizde oluşturulmak istenen kaos planlarının tezgahlandığı eşkıya yuvası olan İncirlik üssünden gelmektedir. Burası derhal ABD emperyalizmine kapatılmalı ve Atatürk’ün ordusu olan TSK denetimine verilmelidir. Bu yapıldığı zaman emperyalizmle iş birliği yapılmaz, onlarla mücadele edilir. Emperyalizm er geç mahvolacaktır diyen ve tam bağımsızlığı Türk Milletine tek seçenek olarak sunan Atatürk’ün mücadeleci ruhuna uygun hareket edilmiş olacaktır. Halkımız ülke çapında “İncirlik Üssü ABD’ye kapatılsın” imza masası kampanyalarına destek vermelidir.

 Sayın Alanya Halkı, sadece İncirlik Üssü değil ülkemizde bulunan tüm Amerikan üsleri kapatılmalı, komşularımızla işbirliği geliştirilmeli ve ABD emperyalizmi bölgeden kovulmalıdır. Ülkemize ve bölgemize barışın ve huzurun gelmesi buna bağlıdır. 19 Mayıs’ın ruhunda bağımsızlık vardır, emperyalizmle mücadele vardır. Ülkemizde faaliyet gösteren başta PKK olmak üzere tüm terör örgütlerinin siyasal yapılanmalarına, Cumhuriyet düşmanı tarikat faaliyetlerine derhal son verilmelidir. Bölücülüğe özgürlük olmaz, terör örgütlerinin insan hakları olmaz. Bunlarla mücadele edilir. Bu duygu ve düşüncelerle bağımsızlık yürüyüşü olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 98. yıl dönümünü bir kez daha kutluyor saygılar sunuyoruz”

-Haberin videosu için tıklayın! 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 7 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Cumhurbaşkanı kim olsun?
 
haber yazılımı: buki