2. Alanya Fishing Tournament 9 Kasım’da başlıyor

Akdeniz’de spor ve eğlence etkinlikleriyle gerçek bir tatil cenneti olan Alanya’da 9-10 Kasım 2019 tarihinde Alanya Marina ev sahipliğinde 80 tekne 210 sporcu toplamda denize gönül vermiş 1000 kişinin katılımıyla 2. Alanya Fishing Tournament gerçekleştirilecek.
Bu haber 57 kere okunmuş.06 Kasım 2019, Çarşamba - 14:49

Yapılan açıklamada; “Akdeniz’de spor ve eğlence etkinlikleriyle gerçek bir tatil cenneti olan Alanya’da 9-10 Kasım tarihinde Alanya Marina ev sahipliğinde 80 tekne, 210 sporcu, toplamda denize gönül vermiş 1000 kişinin katılımıyla 75.000 TL ödüllü festival havasında gerçekleştireceğimiz 2. Alanya Fishing Tournament’a toplumsal farkındalık yaratarak, bireylerin sadece kendi nesilleri için değil gelecek nesiller için de özenli olmalarını sağlamak adına; gerek yurt içi gerek yurt dışı medyada geniş yankı getirecek bir sportif balıkçılık yarışmasına Alanya Sportif Olta Balıkçıları ve Spor Kulübü Derneği ve destekçileri ile imza atıyoruz.

Yarışmamıza vereceğiniz destekle bu spora gönül vermiş ve verecek olan takipçilerimizin ve misafirlerimizin sizleri daha iyi tanıma imkanı bulmasının yanında bir takım sosyal sorumluluk projesinin de içinde bulunmuş olacaksınız.

 AFT 2019 2. Alanya Fishing Tournament’a vereceğiniz destekler için şimdiden teşekkür eder, sizleri de aramızda görmekten onur duyarız” denildi.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 10 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki