2. Alanya Fishing Tournament başlıyor

Türkiye'nin en çok tekne katılımlı ve en çok ödül dağıtan yarışması Alanya’da gerçekleştirilecek.
Bu haber 38 kere okunmuş.07 Kasım 2019, Perşembe - 16:03

Alanya'nın ev sahipliğinde 80 tekne 210 sporcu toplamda denize gönül vermiş 1000 kişi katılımıyla, ‘75.000 TL ödüllü festival havasında gerçekleştirilecek 2. Alanya Fishing Tournament Yarışması 9-10 Kasım tarihlerinde Alanya Marina’da yapılacak.

Alanya Sportif Olta Balıkçıları ve Spor Kulübü Derneği toplumsal farkındalık yaratarak bireylerin sadece kendi nesilleri için değil gelecek nesiller için de özenli olmalarını sağlamak adına gerek yurt içi gerek yurt dışı medyada geniş yankı getirecek bir sportif balıkçılık yarışmasına imza atıyor.

Yarışmaların hazırlıklarının tamamlandığını dile getiren Alanya Sportif Olta Balıkçıları ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Hakan Kalaycı; “Bu yarışmada aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesini de ASOB yönetim kurulu kararı ile hayata geçireceğiz. Turnuva boyunca yakalanan balıklardan elde edilecek gelirin tamamı bağışlanacaktır. Yarışmamıza vereceğiniz destek ile bu spora gönül vermiş ve verecek olan takipçilerimizin ve misafirlerimizin sizleri daha iyi tanıma imkanı bulmasının yanında bu sosyal sorumluluk projesinin de içinde bulunmuş olacaksınız” dedi.

 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 10 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki