Radyo TimeRadyo Time

2017 yılının son meclis toplantısı yapıldı

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası 2017 Yılı Son Meclis Toplantısı, bugün gerçekleşti. Başkan Şahin, toplantıda oda üyelerine müjde verdi. Şahin, 2018 yılında da üye aidatlarına zam yapmayacaklarını açıkladı.
Bu haber 819 kere okunmuş.26 Aralık 2017, Salı - 14:06

 Yoğun katılımla gerçekleşen Altso Olağan Meclis Toplantısında 2018 yılı gelir ve gider denk bütçesi 5.450.000 TL olarak kabul edildi. Göreve geldiği günden bu yana üye aidat ve kayıt ücretlerine zam yapmayan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’in 2018 yılında da üye aidat ve kayıt ücretlerine zam yapmaması dikkat çekti.

 Konuya ilişkin değerlendirmesini yapan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, son yıllarda çeşitli krizlerden geçen bölge ekonomisi nedeniyle üyelere zam yapmayı hiç düşünmediklerini belirterek, “Asıl olan üyelerimizin menfaatleridir. Yaşanan ekonomik krizlerle mücadelede öncülük yaparak birbirinden önemli projeleri gerçekleştirdiğimiz bu dönemde 2018 yılı için de üyelerimize zam yapmadık. Girişimci yapımızla ve bütçe konusundaki tecrübemizle üyelerimize zam yapmadan da önemli projeleri hayata geçirebildiğimizi geride kalan 4 yılda göstermenin gururunu yaşıyoruz” dedi.

 Meclis toplantısında gerçekleştirdikleri çok sayıdaki turizm, tarım ve üye odaklı projeler ile kalkınma projelerini anlatan Şahin, boş durmadıklarını, projeler ürettiklerini söyledi.

 Gündem dışı konuşmalardan önce Hasan Fevzi Yüksekkaya meclise yazılı önerge sundu. Başkan Yardımcısı Serdar Uygun da yazılı soruya bir sonrakı mecliste yazılı cevap vereceklerini söyledi.

 Konuşmaların ardından söz alan Hasan Fevzi Yüksekkaya Başkan Şahin’i şovmenlikle suçladı.

 Meclis Başkanı Metin Atalay da Yüksekkaya’ya fıkra ile cevap verdi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki