Radyo TimeRadyo Time

“2019 demokrasiye yelken açtığımız bir yıl olsun”

CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul, yazılı basın açıklaması yaparak herkesin yeni yılını kutladı.
Bu haber 470 kere okunmuş.29 Aralık 2018, Cumartesi - 11:48

 Kumbul: "16 yıldır iktidarda bulunan AKP’nin; ülkemizin fabrika ayarlarıyla nasıl oynadığı, Cumhuriyetimizin kazanımlarını nasıl tersine çevirmek istediği, iktisadi ve sosyal açıdan toplumu nasıl bir cendereye soktuğu ortadadır. Muhalif olan herkesin susturulmak istendiği, kuvvetler ayrılığının ortadan kaldırılarak tek adam rejiminin kurulduğu, yargının iktidarın denetimine sokulduğu, kurucu değerlerimize saldırıların her geçen gün arttığı bir dönemeçte, Cumhuriyet Halk Partisi olarak, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti noktasında mücadelemize sonuna kadar devam edeceğiz.

 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimler, bu mücadelemizin önemli bir ayağı olacaktır. El birliği ile Cumhuriyet Halk Partisi’ni ve Türkiye’nin gidişatından memnun olmayan, tek adam rejimine karşı demokrasiden yana olan bütün kesimleri yerelde iktidara taşıyacağız.

 Toplumcu bir anlayışla yönetilen, sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerinin sergilendiği CHP’li belediyelerin sayısını arttırmak başlıca hedefimizdir. Bunun yanı sıra; doğayı ranta kurban eden, kamusal kaynakları yandaş müteahhitlere peşkeş çeken, bütün şehirleri asfalt ve betona boğan AKP zihniyetinden kurtulmak isteyen, başta birçok ilde işbirliği yaptığımız İYİ Parti ve bu durumdan rahatsız olan bütün kesimlerle birlikte 31 Mart 2019’da güzel sonuçlar alacağız. Antalya Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere aday çıkardığımız tüm ilçelere CHP bayrağını dikeceğiz.

 Bu duygu ve düşüncelerle; 2019 yılının hem ülkemiz, hem demokrasimiz hem de halkımız için güzel geçecek bir yıl olmasını temenni ediyorum. Herkesin yeni yılını kutlar, barış dolu huzur dolu bir yıl dilerim" dedi.

Etiketler: CHP   Ahmet Kumbul  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 5 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki