Radyo TimeRadyo Time

4 yılda 438.401 metrekare kaldırım ve parke yapıldı

Yaşanabilir ve güvenli bir kent ortamı için Mahallelerde çok yönlü çalışmalarını sürdüren Alanya Belediyesi, 4 yılda 438 Bin 401 metrekare kaldırım ve parke çalışması gerçekleştirdi. Özellikle engelli kullanımına uygun kaldırımları ile Alanya’yı 4 yılda örnek bir kent haline getiren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 4 yılda yaptıkları rekor yatırımla mahallelere, çağdaş bir şehir kimliği kazandırdıklarını anlattı.
Bu haber 302 kere okunmuş.03 Nisan 2018, Salı - 12:09

 Alanya Belediyesi vatandaşlara modern ve kullanışlı caddeler kazandırmak için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İlçe genelinde parke taşları ile döşenmiş modern caddelerin sayısını her geçen gün artıran Alanya Belediyesi, bu yönde sürdürdüğü yatırmalarına devam ediyor. 2014 yılında 11.127 metrekare olan kaldırım ve parke oranını 4 yılda rekor bir yatırımla 438.401 metrekareye çıkaran Alanya Belediyesi, kente kazandırdığı prestij caddeleri ile de adından söz ettiriyor.

 Program ve plan dahilinde mahallelerin öncelikli alt ve üst yapı sorunlarını çözdüklerini söyleyen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel,  4 yılda yaptıkları rekor yatırımla mahallelere, çağdaş bir şehir kimliği kazandırdıklarını anlattı. Mahallelere dört dörtlük hizmet götürdüklerini ifade eden Başkan Yücel, “Merkez mahallelerimizde yaptığımız program dahilinde belirlenen caddelerde kentin gelişimine uygun olarak parke taşını tercih ettiğimiz üst yapı çalışması gerçekleştiriyoruz. Sadece kent merkezi ve merkez mahallelerinde değil hatta kırsal mahallelerimizin meydan düzenlemelerinde de parke çalışması yapıyoruz. Bu yönde yürüttüğümüz çalışmalar devam edecek” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki