Radyo TimeRadyo Time

“5 Aralık Dünya Gönüllüler Günümüz Kutlu Olsun!”

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Genel Merkezi açıklama yaparak, 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü’nü kutladı.
Bu haber 238 kere okunmuş.05 Aralık 2019, Perşembe - 00:08

ÇYDD Genel Başkanı Prof. Dr. Ayşe Yüksel yaptığı açıklamada; “Gönüllülük sayesinde, her yıl yüz milyonlarca insan dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için zamanını ve becerilerini kullanıyor. Kendimiz dışındaki canlıların yaşamlarını iyileştirmeye yardımcı olmanın ve bunu gerçekleştirirken bir yardımsever kuruma dahil olmanın mutluluğu paha biçilemez değerde. ÇYDD, gönüllülerimizin desteğiyle bugünlere geldi.

Sizlerin de gönlü bizimleyse, öğrencilerin eğitimlerine destek olmak için burs verebilir, kayıt ve barınma giderleri için katkıda bulunabilirsiniz. Projelerimize bağış yaparak destek olabilirsiniz. Eğitim ve kültür evlerinde sağlık, hukuk, iletişim, çocuk gelişimi ve tüm sanatsal çalışmalar için gönüllü eğitmen olabilirsiniz. Eğitim ve kültür evlerinin yapım ve donanımları için birey veya kurum olarak destek verebilirsiniz. Düzenlediğimiz seminer, panel, söyleşi, konser vb. etkinliklerimize katılarak destek olabilirsiniz. Çağdaş Yaşam yayınlarını ve ürünlerini satın alarak, kermeslerine katılarak, nikah veya doğum gibi özel günlerinizde bağış yaparak katkıda bulunabilirsiniz. Yakınlarınızın kaybında çelenk servisimiz aracılığıyla derneğimize bağış yapılmasını sağlayabilirsiniz. Mentörlük Projesi kapsamında mentör olabilir, ÇYDD’li üniversite öğrencilerinin kişisel ve mesleki gelişimlerine yönelik ihtiyaç duyabilecekleri bilgi, deneyim ve kaynaklarla buluşabilmelerine yardımcı olabilirsiniz. Tüm projelerimizde gönüllü çalışarak emeğinizi paylaşabilirsiniz.

Derneğimizin kuruluşundan bugüne, tam 30 yıldır, çağdaş eğitim yoluyla, çağdaş topluma ulaşma yolunda bize el uzatan, destek olan tüm gönüllülerimizi, üyelerimizi, burs verenlerimizi bir kez daha canı yürekten kutluyoruz. İyi ki varsınız!”

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki