Acenteler fiyat kırıyor

2017 turizmine acente kıskacı. Bu turizm sezonunda Alanya ve Belek otelleri altın yılını yaşayacak, ancak acenteler bu bölgelerdeki otellerin satışını yaptıkları halde otellere rezervasyonları yansıtmıyorlar. Amaçları fiyat kırmak.
Bu haber 664 kere okunmuş.31 Ocak 2017, Salı - 15:19

 ATV Alanya Televizyonu olarak yaptığımız araştırmada 2017 turizm sezonunda Alanya ve Belek altın yılını yaşayacak. Manavgat ve Kemer Bölgesi ise geçmiş yılların en kötü sezonunu yaşayacak.

 Özellikle Rus turistlerin istilasına uğrayacak olan Alanya ve Belek Bölgesi için acenteler buradaki otellerin %75’ini satmış durumda, ancak bu tarihe kadar birçok acente fiyat kırma bahanesiyle bu durumu otellere bildirmiyor.

Yaptığımız araştırmada yine en çok turist Rusya bölgesinden akın edecek. Avrupa’dan gelecek turist sayısı ise geçtiğimiz yıllara oranla çok daha aşağılarda, ancak yapılacak referandumun arkasından sağlanabilecek bir istikrar ile bu sayının artabileceği konuşuluyor.

 Tabii ki ülkemizde büyük bir terör olayı daha yaşanmazsa, Rusya’dan kendileri ile görüştüğümüz birçok yetkili “Hiç merak etmeyin; Türkiye ve özellikle Alanya bölgesi için yapılan satışlar süper. Yeter ki acenteler samimi olsun” şeklinde konuştular. Bu arada fiyat kırmaya çalışan acentelerin kim olduğu konusunda ise isimleri saklı tutuyoruz.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 8 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki