Radyo TimeRadyo Time

Açılan yeni yolları Başkan Yücel Meclis Üyeleri ile birlikte yerinde inceledi

Alanya Belediyesi, merkez ve kırsal mahalleler ile yayla yollarında çalışmalarını sürdürüyor. Koşdavut Yayla Yolunun alt yapısını tamamlayan ekipler, Alanya ile Gazipaşa’yı bağlayan Darı Deresi Mevkinde bulunan yolda çalışmalarını devam ettiriyor.
Bu haber 228 kere okunmuş.30 Temmuz 2018, Pazartesi - 12:51

 Alanya Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğüne bağlı ekipler, yayla yollarında çalışmalarını sürdürüyor. 17 km’lik Koşdavut Yolunu genişleterek asfaltlanmaya hazır hale getiren ekipler, Alanya ile Gazipaşa Yaylalarının bağlandığı Darı Deresi Mevkinde bulunan orman yolunu genişleterek vatandaşların hizmetine açtı. 

 Alanya ile Gazipaşa Yaylalarını bağlayan yeni yolda meclis üyeleri ile incelemelerde bulunan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e vatandaşlar, teşekkür etti. Daha önce orman yolunu kullandıklarını belirten vatandaşlar, "Artık daha güvenli ve hızlı bir şekilde yaylalarımıza ulaşacağız" dediler.  

 Koşdavut ve Darı Deresi Mevkinde incelemelerde bulunan Başkan Yücel, Koşdavut Yolunun önümüzdeki günlerde asfaltlanacağını belirtti. Kırsal Hizmetler Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin 4 ayrı noktada çalışmalarını sürdürdüğünü söyleyen Başkan Yücel, "Yayla kültürümüzün yaşaması için çalışmalarımıza devam edeceğiz’’ dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 2 = ?

 
En Son Haberler
haber yazılımı: buki