Radyo TimeRadyo Time

Açılışa büyük ilgi

15. Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali’nde açılış programı Rıhtım Meydanı’nda düzenlendi. Kortej yürüyüşünün ardından gerçekleştirilen açılış töreni Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in konuşması ile başladı.
Bu haber 1320 kere okunmuş.24 Mayıs 2015, Pazar - 16:24

 Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Rıhtım Meydanı’ndaki açılış töreni, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in konuşmasıyla başladı.
 Festivalde ilk etkinlik olan kortej yürüyüşünün yörük göçünü anlattığı ifade eden Yücel, festivalin gerçekleşmesinde emeği olan herkese teşekkür etti. Yücel, bu yıl festivalde Alanya muzunu ön plana çıkarmayı amaçladıklarını söyledi. Rıhtım’daki açılış programında konuşan bir başka isim Antalya Milletvekili Mehmet Günal oldu. Günal, turizmin atılım yapmasını sağlayacak yeni yasa çıkaracaklarını söyledi. Konuşmaların ardından festivaldeki ilk konser yine Rıhtım Meydanı’nda verildi. Klarnet Virtüözü ve Akademisyen Serkan Çağrı, festivale katılanlara unutulmaz bir konser verdi. Çağrı, konser sırasında Alanya’ya olan sevgisini de sık sık dile getirdi.

-Haberin videosu için tıklayınız!

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 4 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki