Radyo TimeRadyo Time

ADD koşuya davet etti

ADD tarafından Alanya'da her yıl düzenlenen 'Atatürk'e Koşalım, Atatürk'le Koşalım' etkinliğinin 18.si bu yıl 25 Şubat tarihinde gerçekleştirilecek.
Bu haber 91 kere okunmuş.19 Şubat 2018, Pazartesi - 13:53

 Atatürkçü Düşünce Derneği  Alanya Şubesi tarafından her yıl düzenlenen 'Atatürk'e Koşalım, Atatürk'le Koşalım' konulu Yarı Maraton ve Halk Koşusu bu yıl 18. kez düzenlenecek. ADD tarafından yapılan açıklamaya göre yarış 25 Şubat Pazar günü start alacak. Kayıtlar Alanya Belediyesi Binasında 24 Şubat Cumartesi günü sabah 09.00'da başlayıp akşam 17.00'de sona erecek. Halk koşusu 12 - 15 yaş grubunda 2 km., 15 yaş üzeri 5 km. olarak belirlendi. 18 yaş altındaki gençler için aile hekiminden sağlık raporu (koşmasında sakınca yoktur) ile velisi tarafından katılım formunun imzalanmasıda gerekiyor.

 ADD Alanya Şube Başkanı Aydın Özbaş konuyla ilgili şu sözleri sarf etti:

 "18 yıldır aralıksız düzenlediğimiz etkinliğimiz, Alanya’mızın tanıtımı içindir. Bunlara en güzel örnekler Run Antalya ve Trabzon Yarı Maratonlarıdır. Şu anda ülkemizde Atatürk adına koşulan tek yol koşusu olan bu etkinlik Alanya’mız için bir gurur kaynağıdır. Bu nedenle tüm Alanyalıları hem atasına sahip çıkmaya hem de spor yapmaya ve yarı maraton ve halk koşumuzu izlemeye davet ediyoruz” denildi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 2 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Cumhurbaşkanı kim olsun?
 
haber yazılımı: buki