Radyo TimeRadyo Time

Afrin’deki askerlerimize meclisten destek geldi

Alanya Belediyesi Aylık Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda Afrin Operasyonunun önemine dikkat çekildi. Konuşmalar sırasında duygulu anlar da yaşandı.
Bu haber 166 kere okunmuş.06 Şubat 2018, Salı - 13:38

 Toplantıya Ak Parti Grubundan Emin Hatipoğlu, Ahmet Büküş, CHP Grubundan Eray Erdem, MHP Grubundan Abdullah Sönmez, Kerim Aydoğan mazeret bildirerek katılmadılar. 

 Toplantıda konuşan Ak Parti Grup Sözcüsü Kerim Başkaptan, Afrin’deki harekatta Türk Askerine başarılar diledi. Başkaptan, “Ülkemizi hiçbir yabancı güç bölemeyecek. Dularımız onlarla beraber” dedi.

 CHP Grup Sözcüsü Erdoğan Toktaş da, “Her karış toprağı şehit kanıyla sulanmış vatanımızda terör örgütlerine karşı düzenlenen operasyonda şehit olanlara Allah’tan rahmet diliyoruz. Askerlerimizin teröristleri silip, süpürüp temizleyeceğine inanıyorum” diye konuştu.

 MHP Grup Sözcüsü Mustafa Tuna da, “Söz konusu vatansa gerisi teferruattır sözünü ülkede, millette görüyoruz. Demek ki başımızda bir sıkıntı olunca diğer sorunları bir kenara bırakıp birleşebiliyoruz” ifadelerini kullandı.

 Başkan Yücel de, “Bu söylemlerinizden sonra duygulanmamak elde değil. Ne mutlu Türk’üm diyene. Şehit olanlara Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum” dedi. Başkan Yücel, ayrıca meclis üyelerine geçtiğimiz günlerde katıldığı EMITT Fuarı hakkında bilgiler verdi.

 Gündem maddelerinin ardından gündem dışı konuşmalara geçildi Gündem dışı konuşan Ak Partili Şükrü Cimrin, “Ucuz Halk Pazarında motosikletler içeri çok giriyormuş. Aileler bundan rahatsız. Ayrı bir motosiklet parkı olmalı” dedi.  Başkan Yücel de o bölgeyle alakalı yapılan çalışma hakkıında bilgi verdi.

 Meclis Üyesi Erkan Demirci de Devlet Hastanesi Kavşağına yapılan üst gecidi kimin yaptığını sordu. Soruya yanıt veren Başkan Yücel “Burası Alanya Belediyesi tarafından yapılıyor. Karşılıklı taşıyıcı ve askı üzerine bir üst geçit yapılıyor. Hem asansörlü bir üst geçit olacak. Karayolları kullanımının zorlaştığı için son yıllarda alt geçit yapmıyor. Üst geçit kullanım konusunda güzel bir üst geçit olacak. Günahı çok olan da kullanmasın. UKOME’den izin alındı. 15-20 günde buradaki çalışmalar bitecek” dedi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 1 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki