Radyo TimeRadyo Time

AGC 2016 Medya Başarı Ödülleri açıklandı

Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC), jüri değerlendirmesinin ardından '2016 Medya Başarı Ödülleri'nin sahiplerini açıkladı.
Bu haber 982 kere okunmuş.11 Temmuz 2017, Salı - 14:08

 Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkan Vekili ve AGC Başkanı Mehmet Ali Dim, jüri tarafından belirlenen 'AGC Medya Başarı Ödülleri'nin sahiplerini açıkladı.

  Yarışma jürisinin geçen hafta AGC'de toplandığını söyleyen Dim,"Sabah Gazetesi Ankara Genel Yayın Müdürü Osman Altınışık'ın başkanlığındaki jüri, yarışmaya Televizyon, Gazete ve İnternet Haberciliği dallarında katılan toplam 65 eserden 20 eserin sahibini ödüle layık buldu'' dedi.

 Dim, ödül alan gazetecileri açıklarken "Ben ödül alan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Ödül alamayan arkadaşlarımızı da kutluyorum. Çünkü böyle bir yarışmada yer almak da onur verici. Onlara da inşallah önümüzdeki yıllarda ödül verebiliriz''diye konuştu. Başkan Dim ardından yazılı medyada ödül alan gazetecilerin isimlerini açıkladı.

'İnternet Gazeteciliği' dalında ödülün sahibi ise bu yıl 'alanyatelevizyonu.com.tr' oldu.Dim,ardından görsel medyada ödüle layık görülen gazetecilerin isimlerini de  açıkladı.

 Televizyon ödülleri’nde 'TV Haber' dalında ATV'den Vildan Rende ödülün sahibi olurken,ATV'den Tolga Kaynar ve Kanal A'dan Eyüp Burak Gül'e de aynı dalda  jüri özel ödülü verildi. 'Spikerlik' dalında ise yine ATV'den Vildan Rende ödüle layık görüldü. 'TV Program' dalında ATV'den Servet Sipahioğlu ödül aldı.'Görüntü Kamera Çalışması' dalında ATV'den Hayati Kaynar, 'Montaj Kurgu' dalında ATV'den Alev Sipahioğlu, , 'Kültür Programı' dalında Kanal A'dan Aynur Yüksek, 'TV Reklam' dalında Kanal A'dan Mevlüt Boz, 'Spor Programı' dalında ATV'den İsmail Baysal ve Hakan Dizdaroğlu ödüle layık görüldüler. 'Arıkan Yılmaz Dim Özel Ödülü' ise bu yıl AGC Yönetim Kurulu kararıyla Yeni Alanya Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ferit Kesen'e verildi.

 “Ödül törenimizi önümüzdeki günlerde belirleyeceğimiz bir tarihte yapacağız” diyen Dim, “Önümüzde 24 Temmuz Basın Bayramı var. Sansürün kaldırılışının yıl dönümü. Bu vesileyle arkadaşlarımızla Dimçayı'nda 23 Temmuz Pazar günü bir piknikte bir araya geleceğiz. Buradan tüm arkadaşlarımızı aileleriyle beraber pikniğimize davet ediyorum” diye konuştu.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 5 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki