Radyo TimeRadyo Time

AGC İYİ Parti’yi ziyaret etti

Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun ve Yönetim Kurulu üyeleri, İYİ Parti’yi ziyaret etti. Ziyarette İYİ Parti Antalya Milletvekili Feridun Bahşi de yer aldı. Burak Gül Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun ve Yönetim Kurulu üyeleri İyi Parti’yi ziyaret etti.
Bu haber 410 kere okunmuş.29 Ocak 2019, Salı - 16:24

 Saat 13:00’te gerçekleştirilen ziyarette, İYİ Parti’nin haftalık olağan toplantısına katılmak için ilçeye gelen İYİ Parti Antalya Milletvekili Feridun Bahşi ve İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez de yer aldı. 

 Ziyaretle ilgili açıklama yapan AGC Başkanı Gaye Coşkun, İYİ Parti’ye çalışmalarında başarılar diledi. 

 AGC’ye ziyaretlerinden ötürü teşekkür eden İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın, belediye çalışanlarının seçim çalışmalarında kullanılmasına tepki gösterdi. Apaydın, “Örneğin bir kişi ASAT’ta çalışıyor, Büyükşehir Belediye Başkan Adayının broşürlerini dağıtıyor. Yani bu nasıl memleket. Bu konuda basına da büyük görev düşüyor. Büyükşehir Belediye Başkanı işçilerin eline broşür verip köy köy dağıttırıyor. Bu düzen değişecek. Biz bu yüzden ortaya çıktık. Kişisel olarak kimseyle bir sıkıntımız yok. Kafamızın çalıştığı kadar bu gidişata dur demeye çalışacağız. İşçileri Ankara’ya, Antalya’ya otobüslerle götürüyorlar. Giderken yemek veriyorlar sonra kendi başlarına bırakıyorlar. Tok götürüp aç getiriyorlar.” dedi. 

 İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez de konuya ilişkin görüşlerini aktardı. Sönmez, “Gerçekten bir belediyenin işçisini alıp Ankara’ya götürmek kadar aciz bir şey yok. Ama Ankara ama Antalya. O insanlar da Müslüman. Pazar günü belki ailesiyle pikniğe gidecek. Gönüllü gitmek isteyen varsa gider. Belediye işçilerini zorla götürmek aciz bir durumdur. 20 yıldır siyasetçiyim, hiçbir belediye çalışanıma böyle bir talepte bulunmadım. 2 bin lira maaş veriliyor diye kimse işçiye ipotek koyamaz. Kişi istediği siyasi partiye gider, istediği kişiye oy verir istediği kişiyi beğenir. Bir kişi başka bir siyasetçiyi sosyal medyada beğendi diye ayağa kadar çağırılıyorsa korku başlamış demektir. Ben söz veriyorum; benim başkanlığımda hiçbir çalışan bu tarz muameleyle karşı karşıya kalmayacak. İstediği siyasetçiyi destekleyebilecek. İfadelerini kullandı.

 Meclisteki çalışmalar hakkında bilgiler veren İYİ Parti Antalya Milletvekili Feridun Bahşi ise, “İYİ Parti olarak meclise çok hızlı bir giriş yaptık. Sıkı çalışmalar yapıyoruz. Sonuçta ne oluyor dememek lazım. Biz üzerimize düşeni yerine getiriyoruz. Emeklilikte yaşa takılanlara kanunsuz bir haksızlık yapılıyor. Bizim MHP’ye kızdığımız nokta; AK Parti’nin en ağır halka zarar verecek yasa önerilerinde dahi MHP destek veriyor. Ancak AK Parti MHP’nin halk için istediği en küçük yasaya destek vermiyor. AK parti yerel seçimlerle gelmişti, yerel seçimler ile gidecek.” dedi. 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki