Radyo TimeRadyo Time

AGC Yönetimi ziyaretlerini sürdürüyor

Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun ve Yönetimi, MÜSİAD, TÜRSAB ve ALSİAD'a iade-i ziyarette bulundu.
Bu haber 315 kere okunmuş.04 Mart 2019, Pazartesi - 16:29

 Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun ve Yönetimi, Alanya'daki kurumlara ziyaretleri sürdürüyor. Gün içerisinde ilk olarak Müstakil Sanayici İş İnsanları Derneği'ni (MÜSİAD) ziyaret eden AGC Yönetimini, MÜSİAD Başkanı Mustafa Durusoy ve Yönetimi karşıladı. 8 Mart Kadınlar Günü için düzenleyecekleri konferansla ilgili bilgi veren Durusoy,  programı 7 Mart Perşembe günü saat 18.00'de Alanya Kültür Merkezi'nde (AKM) gerçekleştireceklerini söyledi. Durusoy, Eğitimci-Yazar Sıtkı Aslanhan'ın konuşmacı olarak katılacağı 'Bilinçli Toplumda Kadının Rolü' programına tüm Alanyalıları davet etti.

 MÜSİAD'ın ardından, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Alanya Bölge Temsil Kurulu'na (BTK) iade-i ziyarette bulunan AGC Yönetimini TÜRSAB Alanya BTK Başkanı Bilal Korkmaz ve Yönetimi karşıladı. Yapılan görüşmede Korkmaz, 2019 sezonu için kaçak tur faaliyetleri ve safari turlarının sağlıklı bir şekilde sürdürülmesi hakkındaki çalışmalarından bahsetti. Korkmaz, "2019'da iyi bir sezon bizi bekliyor. Son 5 yılın en iyi sezonunu yaşayacağız" dedi. 

 Son olarak Alanya Sanayici İş İnsanları Derneği'ni (ALSİAD) ziyaret eden AGC Yönetimi, burada da şehir ekonomisi, 2019 turizm sezonunun şehre yansımaları ve medya konunda sohbet etti.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 3 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki