Radyo TimeRadyo Time

AGC'den Başkan Yücel'e iade-i ziyaret

Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun ile Yönetim Kurulu Üyeleri Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'e iade-i ziyarette bulundu.
Bu haber 255 kere okunmuş.03 Ocak 2019, Perşembe - 16:46

 Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'i makamında ziyaret eden AGC Başkanı Gaye Coşkun'a yönetim kurulu üyeleri Ali Doğan, Necati Şatana, Mehmet Çelik, Mustafa Sucu, Zeliha Basar Oner, Emel Yüzbaşıoğlu, Barış Başar, Engin Anak, Ayşe Yağmur Mercimek de eşlik ettiler. Alanya gündemine ilişkin çeşitli konularda sohbet edilen ziyarette konuşan AGC Başkanı Coşkun, "Ortak noktamız Alanya ve faydalı olmak. İşbirliği içinde çalışmak istiyoruz. Önceliğimiz mesleğimize ve meslektaşlarımıza yatırım ancak Alanya menfaatleri ortak paydamız" dedi.

 Başkan Yücel de, "Hepimizin bir gayesi var. Bunlar Alanya, ülkemiz ve milletimiz. Ben her zaman söylerim. Siz toplumun bir aynasısınız. Bir doktor bir hata yapar bir kişiyi öldürür. Ziraat mühendisi bir hata yapar, bir bahçeyi mahveder ama sizin daha dikkatli şekilde çalışacağınızdan eminiz. Bu bölgenin tanıtılması, insanların doğru şekilde bilgilendirilmesi, sosyal-kültürel öğelerin korunması gerekiyor. İnanın sizin işiniz zor. Doğru, dürüst, ilkeli çalıştığınız sürece herkes sizin arkanızda olacaktır.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki