AGC'nin genel kurulu Cumartesi günü gerçekleşririlecek

Alanya Gazeteciler Cemiyeti 11. Olağan Genel Kurul Toplantısı, 12 Aralık Cumartesi günü saat 15.30'da ALTSO Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek. Kurula İzmir Milletvekili Atila Sertel ve TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca da katılacak.
Bu haber 1335 kere okunmuş.08 Aralık 2015, Salı - 14:03

 Alanya Gazeteciler Cemiyeti 11. Olağan Genel Kurul Toplantısı, 12 Aralık Cumartesi günü saat 15.30'da Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek. 

 Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından açılış ve yoklama ile başlayacak genel kurul, divan seçimi, yönetim ve denetim kurulları faaliyet raporlarının okunarak ibrası, seçimler ve dilek temenniler bölümüyle sona erecek.

 Genel kurula Türkiye Gazeteciler Federasyonu eski Genel Başkanı olan İzmir Milletvekili Atila Sertel, TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Alanya Protokolü ve Türkiye'nin çeşitli illerinden cemiyet başkanları da katılacak.

 Tüm üyeleri genel kurula davet eden AGC Başkanı Mehmet Ali Dim, "Alanya medyası olarak, AGC'nin 11. Olağan Genel Kurul Toplantısı’ndan da birlik ve beraberliğimizi bozmadan, daha da güçlenerek çıkmak istiyoruz" dedi. 

-Haberin videosu için tıklayınız! 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 4 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki