Radyo TimeRadyo Time

Ahu Tuğba isyan etti

Mahmutlar’da bulunan Mavi Ay Sitesinde neler oluyor? Ünlü Sinema Oyuncusu Ahu Tuğba’nın da evi bulunan Mavi Ay Sitesinde bir takım şahıslar tarafından sitenin yıkılıp yeniden yapılması kararı alındı. Bu karara tepki gösteren Ünlü Sinema Oyuncusu Ahu Tuğba, çareyi aile dostu olan ATV Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu’ndan yardım istemekte buldu. Sitenin yıkılmaması için 70’den fazla imza toplayan Ahu Tuğba, içini Servet Sipahioğlu’na döktü.
Bu haber 707 kere okunmuş.10 Temmuz 2017, Pazartesi - 14:10

 Ünlü Türk Sinema Oyuncusu Ahu Tuğba’nın yaşadığı Mavi Ay Sitesinde neler oluyor? Site sakinleri tatilde olduğu sırada bir müteahhit tarafından binanın yıkılarak tekrar inşa edilmesi kararı alındı. Bu karara en büyük tepkiyi Mavi Ay Sitesinde yaşayan Ünlü Sinema Oyuncusu Ahu Tuğba gösterdi. Ahu Tuğba, sitenin yıkılmaması için sitede yaşayan 70 kişiden imza topladı.

 120 dairenin bulunduğu sitenin bahçesinden zeytinden portakala kadar çeşit çeşit ağaçlar da yer alıyor. Binaların yıkılması durumunda yeşil alanda yok olacak. Bu duruma isyan eden Ahu Tuğba, içini aile dostu olan ATV Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahoğlu’na döktü. Ahu Tuğba, binaların yıkılma kararı alınmasının doğru olmadığını söyledi. Sitenin yeniden yapılmasına karsı olduğunu söyleyen Tuğba, sitenin içerisinde bulunan yeşil alanın da yok olacağını ve buna müsaade etmeyeceklerini söyleyerek, “Bunu yapanlar, doğa katili olur” dedi. Tuğba, binanın yıkılmaması için şu ana kadar 70 imza topladığını söyledi.

 Sitede yaşayan Metin Yılmaz da Ahu Tuğba'ya destek vererek,  sitenin yıkılması kararına tepki gösterdi. Yılmaz, siteyi yıkma kararı alan şahıslar hakkında çarpıcı iddialarda bulundu.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 3 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
ALTSO Başkanı kim olmalı?
 
haber yazılımı: buki