Radyo TimeRadyo Time

Ak Parti’de kongre zamanı

Adalet ve Kalkınma Partisi Alanya İlçe Teşkilatı Olağan Kongresi, yarın gerçekleştirilecek. Saat 14.00'te Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek olan kongre öncesi tüm hazırlıklar tamamlandı. Kongreye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun yanı sıra Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş da gelecek.
Bu haber 404 kere okunmuş.01 Aralık 2017, Cuma - 14:51

 "Millete Hizmet Yolunda, Kutlu Yürüyüşe Devam" sloganı ile yapılan kongrede Mustafa Berberoğlu görevini devredecek. Yeni dönemde başkanlığı bırakma kararı alan Berberoğlu'nun da ilçe başkanı olarak son günü olacak . Berberoğlu’nun yerine genel merkez tarafından tek olarak gösterilen Mimar Mustafa Toklu, yarın seçime tek liste ile girecek ve Ak Parti’nin Yeni İlçe Başkanı seçilecek. Başkan Adayı Toklu, yönetim kurulu listesini yarın kongreye parti tabanına sunacak.

 Saat 14.00'te Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek olan kongreye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Ak Parti Antalya Milletvekilleri, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Ak Parti İl Başkanı Rıza Sümer ve çok sayıda partili katılacak.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 9 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki