Ak Parti’den Alanyaspor’a destek

Zor günlerden geçen Alanyaspor’a destek veren Ak Parti İlçe Yönetimi ve Gençlik Kolları, bugün Alanyaspor Store’dan forma alışverişi yaptılar. Partilileri karşılayan Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, burada zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Çavuşoğlu, “Takımı haksız yere eleştirenler var” diyerek, “O ahlaksızlara cevaplarını verdim” dedi.
Bu haber 273 kere okunmuş.21 Şubat 2018, Çarşamba - 13:33

 Ak Parti İlçe Yönetimi ve Gençlik Kolları, Alanyaspor’a destek amaçlı Alanyaspor Store Mağazasından forma alışverişi yaptılar. Ak Partilileri burada Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu karşıladı.

 Burada açıklama yapan Başkan Hasan Çavuşoğlu, son günlerde iyi sonuçlar alamadıklarının altını çizdi. Eleştiriler hakkında konuşan Çavuşoğlu, "Tabii futbolda bunlar var. Biz sonuna kadar pes etmeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bir takım olumsuz görüşler de bizi yıldıramaz. Bazı fırsatçıların da çıkıp haksız eleştiriler yapmasını da ben biraz ahlaksızca buluyorum; işin doğrusu. Kulübün içerisinde hiçbir ilgileri ya da bizim çalışmalarımızla ne yaptığımızla bilgileri olmadan gelişi güzel yazanlar var” diyerek sitem etti.

 Sosyal medya üzerinden Alanyaspor’u eleştiren Metal İşleri Odası Başkanı Kerim Taş’a buradan gönderme yapan Başkan Çavuşoğlu, "Bugüne baktığımız zaman Aytemiz Alanyaspor Süper Lig’de ve bunun hala kıymeti bilinmiyor. Hala burada olduğunun bilincinde olamayan bir kesim var. Bunu da buradan belirtmek istiyorum. Sosyal medyadan sallamak, yazmak kolay ama maalesef işin iç yüzü öyle değil. Bir tane oda başkanı yazmış dün; ‘Alanyaspor’un gelirleri Türkiye’de birçok kulübün ilerisinde’ diye. Kendisini de aradım dedim, 'Herhalde kulübün mali işlerini siz yürütüyorsunuz da bizim haberimiz yok' diye. 'Biliyor musun ne kadar gelirimiz var?' dedim. ‘Bilmiyorum’ dedi. Yani bildiğin bir şey var mı, yok. Hiçbir şey bilmiyor. Bilmiyorsan o zaman susacaksın kardeşim. Odanın başkanlığını yapıyorsun, ama hiçbir şeyden haberin yok. Daha düne kadar kulübün sahte forması ile dolaşıyordun, bir şenlikte seni rezil ettim, ondan sonra gittin Alanyaspor forması aldın. Kendisine de net bir şekilde bunları söyledim” dedi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 7 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki