Radyo TimeRadyo Time

Akdeniz’den e-ticaret ile dünyaya teknolojik ihracat ağı kuruluyor

Üye işletmelerin ve ülkemizin rekabet gücünü arttırmak, haksızlıkların giderilmesi mücadelesi vermek ve İktisadi hayatın ahlaki temelde şekillenmesine katkıda bulunmayı amaçlayan ASKON ve Türk ürünlerinin dünya çapındaki ihracatının e-ticaret ile yükselmesini hedefleyen WORLDEF işbirliği ile Akdeniz E-ihracat Konferansı 2019, 14 Aralık’ta Expo Antalya Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.
Bu haber 300 kere okunmuş.11 Aralık 2019, Çarşamba - 10:26

E-ihracat’ta yeni ülkeler ve yeni pazarlarla Türk ürünlerinin dünya çapındaki ihracatının yükseltilmesi misyonuyla çalışan World E-Commerce Forum, Türkiye’nin büyüyen e-ticaretine dikkat çekmek ve geleneksel ihracatçıların, yerel üreticilerin uluslararası arenada e-ihracat yapmalarını sağlamak için Expo Antalya Kongre Merkezi’nde, Akdeniz E-İhracat Konferansı 2019’unu gerçekleştiriyor. Etkinliğin ana sponsorları Türkiye İş Bankası, T-SOFT, altın sponsoru ise UPS.

World E-Commerce Forum Kurucusu Ömer Nart, “Ülkemizin ve dünyamızın adalet temelinde yeniden şekillendirilmesi için haklı zenginlikler üreten bir kuruluş olan ASKON ile birlikte Akdeniz E-İhracat Konferansı 2019’unu gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz. Hedefimiz hep birlikte ülkeler arası e-ticaret yapmak isteyenlerin dijital ortamlarda daha aktif olarak, elektronik ihracat gerçekleştirmesini sağlamak ve bölgede bu farkındalığın oluşturulmasını sağlamak. Konferans ile profesyonel sektör uzmanları tarafından ülkeler arası e-ticaret hakkında, dünyadaki en son uygulamalar, modern trendler ve pratik çözümler ile ilgili olarak Antalya’daki yerel üreticilerimize, bölgedeki önde gelen şirket yöneticileri ve işletmelerine elektronik ihracat hakkında bilgi sağlayacağız. Üreticilerimizin uluslararası arenada e-ticaret devleriyle rekabet edebilmesi için "Akdeniz E-İhracat Konferansı" kentin tüm e-ticaret dinamiklerini bir araya getirmeye geliyoruz” dedi.

Akdeniz E-İhracat Konferansı 2019’a Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanı Yardımcısı sayın Rıza Tuna Turagay, PTT Genel Müdürü Kenan Bozgeyik, TİM Başkanı İsmail Gülle, ASKON Antalya İl Başkanı Cahit Urfan, T-SOFT CEO’su Ömer Arıkan, İş Bankası Bölüm Müdürü Ethem Eliaçık, Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ, Bölge Aliexpress İş Geliştirme Yöneticisi Yaman Alpata, London Bridge Project İş Geliştirme Yöneticisi İbrahim Güman da katılacak.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 8 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki