Radyo TimeRadyo Time

AKUT Alanya Ekibi'nden teşekkür ziyareti

Arama Kurtarma Derneği (AKUT) Alanya Ekibi, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i, makamında ziyaret ederek AKUT’a verdiği destekten dolayı teşekkür etti.
Bu haber 878 kere okunmuş.09 Haziran 2015, Salı - 15:03

Alaaddin Uyaroğlu, Hüseyin Ceyhan Dikmenli, Kader Demir, Mehmet Ali Sivri ve Hüseyin Aksoy’dan oluşan AKUT Alanya Ekibi, Ekip Lideri Yaşar Yiğit Kaçmaz başkanlığında, Belediye Başkanı Yücel’i ziyaret etti. Alanya ve çevresindeki arama-kurtarma faaliyetleri ile ilgili de bilgi veren ekip, düzenleyecekleri eğitim programlarıyla ilgili Başkan Yücel’den destek istedi.
 Alanya Lisesi Müdürü Bülent Şen, Okul Aile Birliği Üyeleri Gülten Baykara ve Ayşen Demir Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i makamında ziyaret etti.
 Okul Müdürü Şen, Belediye Başkanı Yücel’e, Alanya Lisesi’ne verdiği maddi- manevi destek için teşekkür etti. Şen aynı zamanda Başkan Yücel’e, Okul Aile Birliği tarafından yaptırılan bir de teşekkür plaketi sundu.
Ziyaretleri için Alanya Lisesi Müdürü Bülent Şen’e ve Okul Aile Birliğine teşekkür eden Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya’nın en uzağındaki mahalleleri dahil tüm okullara öncelik sırasına göre, bahçe düzenlemesinden, sosyal ve spor alanlarına varıncaya kadar her türlü desteği vermeye devam ettiklerini söyledi.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki