Radyo TimeRadyo Time

Alanya Akademik Odalar Grubu’ndan odalara ziyaret

Alanya Akademik Odalar Grubu, İnşaat Mühendisleri Odası, Harita ve Kadastro Mühendisler Odası, Veteriner Hekimler Odası, Diş Hekimleri Odası, Eczacılar Odası, İç Mimarlar Odası, Elektrik Mühendisler Odası Temsilcileri, Alanya Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanlığına yeniden seçilen Kerim Gökçeoğlu ve yönetim kurulu üyelerine dün hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Bu haber 207 kere okunmuş.13 Temmuz 2019, Cumartesi - 11:39

Bektaş Mahallesi’ndeki Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Binasında bir araya gelen Alanya Akademik Oda Temsilcileri, Murat Yıldız, Abdullah Akbaş, Kenan Ersoy, Murat Özçelik, Okan Ahmet Yılmaz, Gökhan Sipahioğlu, Ali Aras, Ümit Miroğlu ve Selçuk Topaloğlu; Kerim Gökçeoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı uğurlu olsun dileklerinde bulundu.

Yapılan değerlendirmede; “Temsil ettiğimiz meslek disiplinlerine göre teknik, sağlık ve eğitim alanlarında yaşamış olduğumuz kente dair hepimizin söyleyecekleri var. Kent sorunları ile ilgili toplumu bilinçlendirmek için akademik odalar olarak zaman zaman görüş ve düşüncelerimizi belirtmemiz gerektiği noktasında ortak düşüncede buluştular. Bu çerçevede kent yöneticileri ile de bilgi paylaşımı yapmak için bir araya gelmemiz gerekir” denildi. Görüşmede Son günlerde gündemde olan trafik güvenliği noktasında yapılan çalışmaların önemine vurgu yapılarak, trafikte, turizm sezonunda birçok yayanın karşıdan karşıya geçerken kazaya kurban gitmesinin üzüntü verici olduğu ve bu nedenle trafikte önce yaya uygulamasının kentimiz adına önemli bir gelişme olduğu belirtildi. Yeni çıkan yasa ve yönetmeliklerin toplum nezdinde daha iyi anlaşılabilmesi adına temsil edilen meslek disiplinlerine göre ehil kişiler tarafından kamuoyuna bilgi verilmesinin önemine de atıfta bulunuldu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki