Radyo TimeRadyo Time

Alanya Belediyesi sünnet hizmetine devam ediyor

Alanya Belediyesi tarafından Tevfik Hoca Evi Polikliniği’nde düzenlenen ücretsiz sünnet hizmetleri devam ediyor.
Bu haber 206 kere okunmuş.26 Temmuz 2017, Çarşamba - 13:05

 Okulların yaz tatiline girmesiyle birlikte 2017 yılının üçüncü sünnet organizasyonu da yapıldı. Vatandaşların talepleri doğrultusunda, Alanya Belediyesi Tevfik Hoca Evi Polikliniği’nde, uzman sağlık personelleri tarafından yapılan sünnet hizmeti 2 gün devam edecek.

 Alanya Belediyesi’nin vermiş olduğu sünnet hizmetine katılan Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel çocuklara kirvelik yaptı. Organizasyon, daha önce Alanya Belediyesi Tevfik Hoca Alanya Evi Polikliniği’ne başvurarak kayıt yaptıran ailelerin gelmesiyle başladı.

 Çocukların erkekliğe adım attığı bu önemli anlarda onlara kirvelik yapan Alanya Belediyesi Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel, sünnetin ardından çocuklara oyuncak ve erkeklik diploması verdi. Sünnetin sağlık açısından önemini vurgulayan Başkan Yardımcısı Yüksel; “Alanya Belediyesi olarak sosyal belediyecilik anlamında yaptığımız çalışmalara devam ediyoruz. Yaz tatili nedeniyle ailelerden yoğun bir talep var. Bu ay üçüncü organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Alanya Belediyesi olarak her zaman vatandaşlarımızın hizmetindeyiz” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 7 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki