Radyo TimeRadyo Time

Alanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri eğlence mekanlarını denetledi

Alanya Belediyesi, 2019 yılına sayılı saatler kala vatandaşların, yerli ve yabancı turistlerin huzur ve güven içinde yeni bir yıla girebilmeleri için Zabıta Müdürü Hasan Akın eşliğinde Çevre, Gıda ve Hijyen Ekibi, merkez ve çevre mahallelerde bulunan eğlence mekanlarında denetim yaptı. Denetimler gıda, hijyen, gürültü ve ruhsat ağırlıklı gerçekleştirildi.
Bu haber 221 kere okunmuş.31 Aralık 2018, Pazartesi - 16:51

 Alanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Çevre, Gıda ve Hijyen Ekibi Zabıta Müdürü Hasan Akın eşliğinde, Alanya’da faaliyet gösteren eğlence mekanlarında, eğlenerek yeni yıla girmek isteyen vatandaşların rahat, huzurlu ve güvenli bir şekilde zaman geçirmelerini sağlamak için ruhsat, gıda, gürültü ve hijyen denetimi gerçekleştirdi. 

 Alkollü içeceklerin servis edildiği bar kısımlarının denetimleri sırasında iş yerlerinde, haşere ilaçlaması ve  vatandaşları etkileyecek muhtemel risklerin önlenmesi için, kullanılan bardak, buz makinesi ve her türlü ekipmanın doğru temizliğinin yapılması hakkında uyarı ve bilgilendirme yapıldı. Ağırlıkla alkollü ve alkolsüz içecek denetimleri yapılan eğlence mekanlarında  iş yeri temizliğine, personellerin hijyenine ve çalışanlara ait hijyen eğitim belgeleri de kontrol edildi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki