Radyo TimeRadyo Time

Alanya Belediyesi’nden batı bölgesine 2 yeni park

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in “merkez ve kırsalda parksız mahalle kalmayacak” talimatıyla çalışmalarını sürdüren ekipler, son olarak Yenice ve Burçaklar Mahallelerinde 2 yeni parkın yapımını tamamladı.
Bu haber 217 kere okunmuş.08 Ağustos 2017, Salı - 10:49

 Alanya Belediyesi merkez ve kırsal mahallelere yaptığı hizmetlere aralıksız devam ediyor. Son olarak Burçaklar ve Yenice mahallelerine 2 yeni park kazandırıldı. Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, parksız mahalle kalmaması için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 Alanya Belediyesi, çocuklar için oyun alanlarına ihtiyaç olan bölgelerde yeni oyun gurupları kuruyor. Çalışmalar kapsamında Yenice ve Burçaklar mahallelerinde çocuk oyun gurupları, salıncak ve tahterevallilerin montajları tamamlandı. Her iki parkında ilerleyen günlerde çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışları da tamamlanarak çocukların ve ebeveynlerinin hizmetine sunulacağı açıklandı.

 Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Nazmi Uyar yaptığı açıklamada, "Merkez mahallelerimizdeki gibi kırsal mahallelerimizdeki çocuklarımız da bizim için çok önemli. Başkanımız Adem Murat Yücel’in talimatıyla, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız hem eğlenip güzel vakit geçirebilecekleri hem de eğlenirken öğrenebilecekleri alanların her mahallemizde olması için çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz’’ dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 1 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki