Radyo TimeRadyo Time

Alanya Bera Otel’den çocuklara özel örnek proje

Alanya Bera Otel tarafından Alara Şevket Demirel İlk ve Ortaokulunda sosyal sorumluluk projesi kapsamında etkinlik düzenlendi.
Bu haber 1084 kere okunmuş.10 Mayıs 2018, Perşembe - 13:46

 Alanya Bera Otel Genel Müdürü İsmail Özcan, Finans Müdürü Yakup Kılıçel, İşletme Müdürü Ersin Kiraz, Muhasebe Müdürü Yeliz Gerçekel, Satış Pazarlama Müdürü Dilek Çağla Üner, Teknik Müdür Niyazi Kılıçel, Bilgi İşlem Müdürü Avni Türemiş, Yiyecek İçecek Müdürü Erhan Ufat, Ön Büro Müdürü Ertan Aydoğmuş, Gece Müdürü Tolga Aybars, Personel Müdürü Metin Turan, satın Alma Müdürü Mehmet Öztoprak, Güvenlik Müdürü Mesut Ayvaz, Mutfak Şefi Eshabil Karaman, Sous Chef Murat Özden, H.K. Müdürü İlker Güler ile Dönerci Selahattin Tekin, Animatör Yiğit Çelik, Garson İbrahim Ulusoy, Stajyerler Serdar Aydın, Mustafa Muş ve Yasin Çınar’ın da bulunduğu sosyal sorumluluk projesine Bera Otel Yönetimi eksiksiz katılım gösterdi.

 Etkinlikte ilk olarak Bera Otel Müdürü İsmail Özcan ve Yönetimi öğrencilere kendi elleriyle ekmek arası döner ve ayran  ikramında bulundu. Öğle arasına denk getirilen etkinlikte öğrenciler döner sırasında uzun kuyruklar oluşturdu. Ardından çikolata ve tatlı ikramında bulunulan öğrencilere Alanya Bera Otel’in Çocuklara Özel Animasyonu Kaptan Bera ile oyunlar oynayarak doyasıya eğlendiler. Eğlencenin ardından ise bütün öğrencilere bir de sürpriz yapıldı. 250 öğrenciye oyun oynadıkları Kaptan Bera’nın çantaları hediye edildi.

 Etkinlik sonrası Alanya Bera Otel tarafından Alara Şevket Demirel İlk ve Ortaokulu Müdürü İbrahim Açık ile ATV Haber Spikeri Vildan Rende’ye  teşekkür plaketi takdim edildi.

 Proje hakkında bilgi veren Alanya Bera Otel Müdürü İsmail Özcan, sosyal projeye imza atmak istediklerini belirterek, “İnşallah Alanya bölgesindeki diğer otellere de biz öncülük etmiş oluruz” diye konuştu.

-Haberin videosu için tıklayın! 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki