"Alanya dünyaya açılan bir pencere"

Fuar açılışının ardından Alanya standını ziyaret eden MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ile bir süre sohbet etti.
Bu haber 1127 kere okunmuş.30 Ocak 2016, Cumartesi - 15:47

 Alanya standında basın mensuplarının sorularını cevaplayan Grup Başkan Vekili Oktay Vural, Alanya’nın güzide bir tatil kenti olduğunu belirtti. Alanya Belediyesi’nin turizme yönelik çalışmalarını takdirle karşıladıklarını belirten Vural, ‘’Ben her zaman söylüyorum, güzel bir vatanımız var, güzel insanlarımız var ve misafirperveriz;  dolayısıyla turistlerinde en fazla aradığı özelliklerde bunlar. Bu anlamda Alanya güzide bir tatil bölgesi ve Türkiye’nin dünyaya açılan penceresidir. Günü birlik tatillerin yanında Alanya’da çok sayıda yerleşik yaşayan yabancılar da bulunmakta. Belediye Başkanı Adem Murat Yücel de bu çerçevede şehrin güzelliklerini en iyi şekilde sunabilmek için büyük gayret  sarf ediyor. Başkanımız fuar vesilesiyle Alanya’daki işletmecilerle burada, çünkü turizm sektöründe meydana gelecek sıkıntılar o yörenin halkına da büyük ölçüde yansıyacak. Bir yerel yönetici olarak o sorumluluk içerisinde bu sektöre sahip çıkma iradesi ortaya koyuyor.  Alanya standını inceledim, oldukça güzel ve görkemli olmuş. Alanya’nın böyle önemli bir fuarda tanıtılmasına vesile olan başta belediye başkanımızı ve emeği geçenleri kutlarım’’ dedi.

 Başkan Yücel, MHP Grup Başkan Vekili  Oktay Vural ile birlikte fuar alanındaki tüm stantları tek tek dolaşarak tur operatörü temsilcileriyle önemli görüşmeler yaptı.

Etiketler: EMITT  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 4 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki