Radyo TimeRadyo Time

Alanya Fenerbahçe Derneği Lumos Deluxe Hotel’de toplandı

İlki Ramazan Bayramında yapılan Alanya Fenerbahçeliler Derneğinin Yönetim Kurulu Toplantısının 2.si dün akşam Başkan Yardımcısı Muammer Kodal’ın ev sahipliğinde Lumos Deluxe Hotel’de gerçekleştirildi. Güzel bir akşam yemeği ile gerçekleşen toplantıya Fenerbahçe Yönetimi eksiksiz katılım gösterdi.
Bu haber 337 kere okunmuş.07 Temmuz 2018, Cumartesi - 13:46

 İlki Ramazan Bayramı’nda yapılan Alanya Fenerbahçeliler Derneği’nin Yönetim Kurulu Toplantısınının 2.si dün akşam Başkan Yardımcısı Muammer Kodal’ın ev sahipliğinde Lumos Deluxe Hotel’de gerçekleştirildi. Güzel bir akşam yemeği ile gerçekleşen toplantıya  Fenerbahçe Yönetimi eksiksiz katılım gösterdi.

 Yönetim Kurulu Toplantısına Fenerbahçe Kulübü tarafından onaylanan yeni yönetimden Alanya Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Enver Vural, Başkan Yardımcıları Muammer Kodal ve kenan Ersoy, Başkan Yardımcısı ve Genel Koordinatör Serhat Coşkun, Muhasip İsmamil Hakkı Çeçem, Basın Sözcüsü Selman Arıkan, Genel Sekreter Müslüm Tellioğlu, Teşkilatlanmadan Sorumlu Hıfsı Vural, Onur Arslan ve Hüseyin Parmaksızoğlu, Sosyal İlişkilerden Sorumlu Ahmet Sünbül ile Mehmet Ali Işık, Ar-Ge Planlamadan Sorumlu Tunahan Has ve Ramis Yiğit, Denetleme Kurulu  Başkanı Hasan Düşünceli, Muhasip Şenol Kurt,Hukuki İşlerden Sorumlu Erdal Tığlı, Kurumlarla İlişkilerden Sorumlu Hasan Fevzi Yılmaz, Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Vildan Rende ve Kadın Kollarından Sorumlu Çiğdem  Çopuroğlu katıldı.

 Toplantıda derneğin birlikteliğinin ve dayanışmasının güçlendirilmesi, Fenerbahçe Takımına yararlı projelerin üretilmesi ve hayata geçirilmesi, üyelerin Fenerbahçe taraftar kartlarını almaları için çalışmalara hız verilmesi, derneklerin sorunları ve çözümleri gibi konular ele alındı.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 1 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki