Radyo TimeRadyo Time

Alanya kayak öğreniyor

Alanya Akdağ Kayak İhtisas ve Spor Kulübü, yönetim toplantısında karar alarak, “Alanya’da Kayak Öğrenmeyen Kimse Kalmayacak” adını verdiği projenin ilk basamağı olarak kayak eğitim paketi düzenledi.
Bu haber 278 kere okunmuş.24 Ocak 2020, Cuma - 10:43

Çarşamba günü Davraz’da gerçekleştirilen eğitime 44 kişi katıldı. Katılımcıların ulaşımını ve öğle yemeğini Ak Alanya Tur üstlendi. Kayak eğitimi ve kayak ekipmanları kulüp tarafından karşılandı. Projenin amacına ulaşması için maliyet fiyatları ile paket halinde sunuldu. 

Projenin amacı daha çok insana kayağı sevdirerek, Akdağ’a bir kayak tesisi yapılmasından sorumlu yetkililere daha çok kamu desteği sağlamak. 

İlk olmasına rağmen çok güzel bir katılımın olduğunu ifade eden kulüp yetkilileri, zengin ikram çeşitlerinden dolayı Ak Alanya Tur Sahibi Adem Küçükyılmaz’a teşekkür etti. Bu projede en büyük desteği basın camiasından gördüğünü ifade eden Kulüp Başkanı Handan Aydemir, “Akdağ’ı gündemlerinden düşürmedikleri ve Akdağ için verdiğimiz mücadeleye verdikleri kıymetli desteklerinden dolayı bütün Alanya basınına yürekten teşekkürlerimi iletiyorum. Ayrıca projemizi daha çok insanın duymasını sağlamak için paylaşım ve duyuru yapan bütün dostlarımıza teşekkürü bir borç biliyorum” dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki