Radyo TimeRadyo Time

Alanya Sevdalıları Derneği'nin Yeni Başkanı Fatih Şimşek oldu

Alanya Sevdalıları Derneği'nin Yeni Başkanı Fatih Şimşek oldu. Geçtiğimiz hafta yapılan genel kurulda göreve gelen Fatih Şimşek başkanlığındaki yönetim kurulu ilk toplantısında görev dağılımı yaparak çalışmaya başladı.
Bu haber 947 kere okunmuş.24 Ocak 2019, Perşembe - 13:10

 Dernek binasında yapılan ilk toplantının ardından açıklama yapan ALSEV Başkanı Fatih Şimşek “Bir Sevdadır Alanya” sloganıyla çıktıkları yolda gayesi Alanya'ya hizmet olan, gönlünde Alanya sevdası olan herkesi ALSEV çatısı altında birlik olmaya davet etti. 

 Şimşek yaptığı açıklamada; "Geçen hafta yapılan genel kurulla ALSEV Yönetimine seçilmiş bulunmaktayız. Öncelikle kuruluşundan bugüne kadar ALSEV için taş üstüne taş koyan herkese teşekkürlerimizi iletiriz. Bildiğiniz gibi adı Alanya Sevdalıları Derneğimizin kuruluş amacı; doğup büyüdüğümüz, yaşadığımız, çocuklarımızı dünyaya getirdiğimiz, geleceğimiz Alanya’mızın ve burada yaşayan hemşerilerimizin haklarını korumak, bu şehre gönül vermiş insanlarımızı bir çatı altında toplamak, aralarındaki dayanışmayı sağlamak ve şehrimizin ileriye gitmesine katkıda bulunmaktır" dedi.

 Derneğin kapısının kendini Alanyalı gören herkese açık olduğunu belirten Başkan Şimşek, "Alanya’da faaliyet gösterdiğimiz zaman boyunca kapımız Alanyalı olan ve kendini Alanyalı olarak gören herkese açık olacaktır. Alanya’mızın menfaatleri için gerektiğinde elimizi taşın altına koyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın" diye konuştu.

 Konuşmasında hedeflerinden de söz eden ALSEV Başkanı Fatih Şimşek, "ALSEV olarak hedefimiz; Alanya’ da faaliyet gösteren en faal dernek olmaktır. Her ne kadar biz ve yönetim kurulumuz görev başında olsak da derneğimizi Alanyalı hemşerilerimizin destekleriyle kısa sürede bütün Alanya sevdalılarının bağrına basacağı, sahipleneceği bir dernek haline getireceğiz. Ben ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız, bize ihtiyaç duyulduğu anda, Alanya'mızın yanında dimdik duracağımızı herkes bilmelidir. “Alanya Bir Sevdadır” sloganıyla çıktığımız bu yolda kalbi Alanya için atan bütün hemşerilerimizi, çocuklarımızın geleceği olan bu şehre sahip çıkmak için ALSEV çatısı altında bizlerle birlikte dayanışma içerisinde olmaya davet ediyoruz” dedi.

ALSEV Yönetim Kurulu 

Fatih Şimşek Başkan
Bilal Özaslan Başkan Yardımcısı
Nurican Kılınç Başkan yardımcısı
Mustafa Durgun Başkan Yardımcısı
Mehmet Tümerdem Sayman
Serdar Ünalan Üye
Emre Çakan Üye
Faik Uygun Üye
Şükrü Göküş Üye
Mehmet Mollamustafaoğlu Üye

Denetleme Kurulu

Hüseyin Kıllı
Burhan Yılmaz
Onur Barcın

Disiplin Kurulu

Adnan Çarşambaoğlu
Orhan Yeniacun

Teşkilat Masası Başkanı Muhammet Şimşek 

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler: ALSEV   Fatih Şimşek  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 3 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki