Radyo TimeRadyo Time

Alanya Suntimes ile dünyaya tanıtıldı

Türkiye ve dünyanın pek çok noktasına uçan Sunexpress Havayolları, her ay düzenli olarak yayınladığı Suntimes Dergisi’nin Ağustos-Eylül sayısında yolcularına Alanya’yı tanıttı.
Bu haber 473 kere okunmuş.19 Eylül 2017, Salı - 13:58

 Alanya’ya Türkçe ve İngilizce 5 sayfa ayıran dergi, “Bir Kültür Durağı Alanya” başlığıyla haberi sundu. Tarihi Tersane, Kızılkule, Tophane Mahallesi ve Alanya’nın kültür değerleri eski Alanya evlerinden çok özel fotoğraf karelerinin kullanıldığı haber, Sunexpress’in tüm uçaklarına konuldu.

 Alanya Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından hazırlanan haberde, Alanya’nın tarihi, kültürel dokusu, Selçuklu Sultanı Alaaddin Keykubat ve turizm değerleri Suntimes okuyucularına tanıtıldı. “Bir Kültür Durağı Alanya” başlığıyla sunulan Haber, “Alanya güneşi, kumu, denizi, doğal güzellikleri, sanat etkinlikleri ve mutfağının yanı sıra helenistik, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı dönemlerini yaşamış 2400 yıllık mirasıyla bir kültür gezisi için ilk durağımız olmaya aday” cümleleriyle devam etti. 5 sayfada özetlenen Alanya, Sunexpres okuyucularını görselleri ve içeriğiyle etkiledi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki