Radyo TimeRadyo Time

Alanya Yörex’e hazır

Alanya Muz Üreticileri Birliği Başkanı Hüseyin Güney, bu yıl 8.’si düzenlenecek Yörex Fuarı’nda Muz Üreticileri Birliği olarak Alanya stantlarını Alanya Muzu ile donatacaklarını söyledi.
Bu haber 191 kere okunmuş.11 Eylül 2017, Pazartesi - 13:49

 Antalya’da her yıl açılan ve artık geleneksel hale gelen Yörex Fuarının bu yıl 8.’si düzenlenecek. 13-17 Eylül 2017 tarihleri arasında ANFAŞ Merkezi’nde kapılarını açacak olan fuara Türkiye’nin farklı bölge ve illerinden yüzlerce firma ve sivil toplum örgütü katılacak.

 Her yöre kendi bölgesine ve şehrine ait yöresel ürünlerle fuarda boy gösterecek. Alanya’dan da fuara katılım olacak. Alanya Muz Üreticileri Birliği de her yıl gerçekleştirilen fuara bu yıl da Alanya’nın muzu ile katılacak. Alanya stantlarında Alanya Muzu boy gösterecek.

 Alanya Muz Üreticileri Birliği Başkanı Hüseyin Güney, “Fuara her yıl Alanya Muzunu gönderiyoruz. Birçok stantta yer alan Alanya Muzu büyük ilgi görüyor. Böylece hem Alanya Muzunu ülke genelinde tanıtmış oluyoruz hem de fuara katkı sağlıyoruz. Stantlarda yer alan Alanya Muzunu tadan misafirler farklı bir aroması olan Alanya Muzuna bayılıyor. Alanya Muzunun üretiminin ve pazarlamasının arttırılması için gereken çalışmaları yapıyoruz” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 7 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki