Radyo TimeRadyo Time

Alanya’da ‘Dünya Fenerbahçeliler Günü’ kutlandı

Alanya Fenerbahçeliler Derneği tarafından ‘Dünya Fenerbahçeliler Günü’ kutlandı. Kutlamalar kapsamında önce Hükümet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk sunuldu.
Bu haber 931 kere okunmuş.20 Temmuz 2018, Cuma - 11:13

 Alanya Fenerbahçeliler Derneği tarafından 19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler Günü kutlandı.

 Kutlamalar kapsamında ilk önce saat dün 09.30’da Hükümet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk sunuldu.  Saygı duruşunda bulunulduktan sonra açıklama yapan Alanya Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Enver Vural, günün anısına protokol ziyaretleri yapacaklarını söyledi. Vural, “Emniyet Müdürlüğünden başlayıp, Ticaret Odası, Kaymakam ve Belediye Başkanımızı ziyaret ederek, forma vereceğiz. ‘Dünya Fenerbahçeliler Günü’nün tüm Türkiye’ye hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Alanya Fenerbahçeliler Derneği Yönetimi olarak herkesin ‘Dünya Fenerbahçeliler Günü’nü kutluyorum. Bu seneki hedef iyi bir futbol ortaya konulması, fair-play” dedi. Ardından ise Alanya Fenerbahçeliler Yönetimi 19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler Gününü kutladı.

 Anıt’taki programın ardından protokol ziyaretleri gerçekleştirildi. İlk olarak saat 10.00’da Alanya İlçe Emniyet Müdürü Haşim Çakmaklı ziyaret edildi. Aynı zamanda Fenerbahçeli olan İlçe Emniyet Müdürüne ziyaretin anısına kendi isminin yazılı olduğu Fenerbahçe forması hediyesi takdim edildi.

 Saat 10.30’da ise ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ziyaret edildi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şahin, en yakın zamanda Alanya Fenerbahçeliler Derneğini ziyaret edeceğini söyledi. Başkan Şahin’e de üzerinde ismi yazılı Fenerbahçe forması hediye edildi.

 Alanya Fenerbahçeliler Derneği Yönetimi saat 11.00’de ise Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i ziyaret etti. Yönetimle sohbet eden Başkan Yücel, “Önceliğimiz Alanyaspor tabii ki, ama bir Fenerbahçeli olarak da her zaman desteğe hazırız” dedi. Ziyaretin ardından Dernek Başkanı Enver Vural tarafından Başkan Yücel’in adının yazıldığı forma takdim edildi. Yine Fenerbahçeli olan Alanya Belediyesi Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel de ziyaret edilerek, adına özel yazılan forması hediye edildi.

 Son olarak saat 12.00’de ise Alanya Kaymakamlığına geçildi. Kaymakamlıkta Fenerbahçeliler Yönetimini Alanya Kaymakam Vekili Nurulllah Kaya karşıladı. Kaya da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bir Fenerbahçeli olarak 19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler Gününü kutluyorum” dedi. Kaymakam Vekili Nurulllah Kaya’ya da günün anısına adının yazılı olduğu Fenerbahçe forması takdim edildi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki