Radyo TimeRadyo Time

“Alanya'da kimse duygu sömürüsü yapmayacak”

Alanya Belediyesi'nin Zabıta Ekipleri, ilçe sakinlerinin huzuru, sağlığı ve refahı için gece gündüz çalışıyor. Ekipler, yaz sezonunun başlaması ile sabaha kadar devriye geziyor.
Bu haber 287 kere okunmuş.09 Haziran 2017, Cuma - 16:21

 Çalışmalara ve denetimlerin yaz sezonunun başlamasıyla daha da arttığını söyleyen Alanya beledİyesi'nin Zabıtadan Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kula, "Zabıta Müdürlüğümüz 7/24 Alanya'da yaşayan halkımızın hizmetinde. Özellikle Ramazan dolayısıyla kurduğumuz gıda ve hijyen ekibi, gıda mühendisi, çevre mühendisleri ve zabıta ekiplerimiz ile devamlı kontrollerini yapmaktalar. Ayrıca geceleri gürültü kontrolüyle alakalı, çığırtkanlık ile alakalı aralıksız çalışmalarımıza devam ediyoruz. Şehrimiz daha çok vatandaşlarımızın ve gelen turistlerimizin huzuru için çalışmalarımız bundan sonra da aralıksız devam edecek" dedi.

 Zabıta ekiplerinin yürüttüğü dilencilik ile mücadele konusunda da konuşan Kula, "Bilindiği üzere zabıtanın yapmadığı herhangi bir iş yok. Bu işte zabıtamızın işi. Dolayısıyla bununla ilgili de çalışmalarımız devam ediyor. Geçmiş yıllara baktığımız zaman önemli oranla dilenci sayısı azaldı. Mücadelemiz devam edecek. Alanya'da kimse duygu sömürüsü ve buna benzer şeyler yapmayacak" diye konuştu. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 2 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki