Radyo TimeRadyo Time

“Alanyalı hemşerilerimiz dualarını eksik etmesin”

Yeniden 'Dışişleri Bakanı' olarak atanan Alanyalı Mevlüt Çavuşoğlu, "Halkımız ve Sevgili Alanyalı ve Antalyalı Hemşehrilerimiz dualarını esirgemesin" dedi.
Bu haber 207 kere okunmuş.20 Temmuz 2017, Perşembe - 13:31

 Yeni kabinede yeniden 'Dışişleri Bakanı' olarak bir kez daha Alanya Halkının gururu olan Mevlüt Çavuşoğlu, bu önemli gelişmenin ardından şu mesajı verdi:

 "Dışişleri gibi son derece önemli bir bakanlıkta uzun yıllar göreve devam etmek yorucu ve yıpratıcıdır. Ancak, bugüne kadar görevimi hakkıyla yapabilmek ve ay yıldızlı bayrağımızı dünyanın her yerinde dalgalandırmak için özel yaşamım ve ailem dahil her şeyden fedakarlık yaptım. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Başbakanımız olmak üzere bize güvenenlerin ve halkımızın yüzünü kara çıkartmamak için var gücümle çalıştım. Halkımıza ve devletimize hizmet etmek için makam mevki ayrımı yapmaksızın, gecemizi gündüzümüze katmaya devam edeceğiz. Allah mahcup etmesin. Halkımız ve sevgili Alanyalı ve Antalyalı hemşerilerimiz dualarını esirgemesin. Ayrıca, gönülden destekleri için hemşehrilerim başta olmak üzere herkese sonsuz şükranlarımı sunarım"

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 10 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki