Alanyaspor Antalya’da ziyaretlerde bulundu

Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Antalya’da bazı ziyaretlerde bulundu. Yönetim Kurulu, ilk olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i makamında ziyaret etti.
Bu haber 69 kere okunmuş.17 Eylül 2019, Salı - 19:01

Ziyarete 2. Başkan Kamil Köseoğlu,  Asbaşkan Dilever Çekiç, Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel, Genel Sekreter Fikret Arık, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Uslu, Muhammet Çetin, Mehmet Güler, Enver Vural, Murat Kayacan ve Hüseyin Girenes de katıldı. 

Başkan Çavuşoğlu, yönetim kurulu çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verirken, Büyükşehir Belediye Başkanı Böcek ise yapımına başlanan yeni Alanyaspor Kulübü Tesisleri İnşaatını yerinde incelemek ve projeyle ilgili toplantı yapmak için kısa bir süre sonra Alanya’yı ziyaret edeceğini belirterek, “Tesis projesi durmayacak, devam edecek. Yerinde inceleme yapacağım ve projeyi hep birlikte tamamlayacağız” dedi.

Başkan Hasan Çavuşoğlu ziyaretin anısına Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e futbolcuların imzası yer alan formayı hediye etti. Çavuşoğlu ve Yönetim Kurulu, daha sonra Akdeniz Belediyeler Birliği Eğitim Koordinatörlüğü görevine getirilen Nurettin Uludağ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 5 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki