Radyo TimeRadyo Time

Alanyaspor genel kurulunu yaptı

Alanyaspor Kulübü’nün Olağan Genel Kurul Toplantısı Alanya Ticaret ve Sanayi Odası'nda yapıldı. Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, tek listeyle gidilen genel kurulda yapılan açık oylama sonucu yeniden başkan seçildi.
Bu haber 950 kere okunmuş.29 Mayıs 2018, Salı - 14:01

 Alanyaspor Olağan Kongresi, Alanya Ticaret ve Sanayi Odasında yapıldı. 612 üyeden 326'sının katılımıyla yapılan kongreye protokol üyeleri de yoğun katılım gösterdi.

 Genel kurula Kaymakam Mustafa Harputlu, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, Belediye Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel, Jandarma Komutanı Tuğgeneral Cengiz Yıldız, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erdal Tamrak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er, eski kulüp başkanları, kamu kurulu amirleri, oda başkanları ve kulüp üyeleri katıldı.

 Kongrenin açılışında konuşan Başkan Hasan Çavuşoğlu, kulüp olarak zorlu bir yıl geçirdiklerini söyledi. Birlik ve beraberlik içinde geçirilen dönem nedeniyle mutlu olduklarını kaydeden Alanyaspor Başkanı, kulüp yöneticisi olmanın zorluğuna dikkat çekti. Çavuşoğlu, yıl içinde yaşanan hakem hatalarına dikkat çekti.

 Alanyaspor'un değerinin şehirde yeterince algılanamadığını kaydeden Başkan Çavuşoğlu, "Hayatında hiç  maça gelmemiş kişiler eleştiri yapıyor" dedi. Çavuşoğlu, Vagner Love transferine ilişkin bilinmeyenleri de anlattı.

 Alanyaspor'a en çok şehre sonradan yerleşen iş adamlarının destek verdiğini kaydeden Çavuşoğlu, yerli halka sitemlerini dile getirerek, isim vermeden şehir kulübüne yönelik sert sözler kullandı Daha sonra kürsüye gelen Kaymakam Mustafa Harputlu ise konuşmasında alanYaspor'un daha iyi yerlere geleceğine olan inancını dile getirdi.

 Ardından yönetim kurulu faaliyetleri ve mali bilanço üyelerin oy birliği ile kabul edildi. Bundan sonraki kongrelerinde üç yılda bir yapılması üyelerin onayına sunuldu.

Hasan Çavuşoğlu başkanlığındaki yönetim kurulunda üç yıl süreyle görev yapacak isimler ise şu şekilde:

Ahmet Pehlivan
Ahmet Saz 
Ahmet Söylemez 
Ahmet Tuncer 
Ali Baki Boz
Bilal Gömeç 
Cevat Şenkardeşler
Dilaver Çekiç
Enver Vural 
Eray Erdem 
Fahri Gürses 
Fatih Göçmenoğulları
Fikret Arık 
Hüseyin Girenes 
Hüseyin Gümrükçüler 
Hüseyin Karaman
Kamil Köseoğlu 
Mehmet Güler 
Mehmet Kuş
Mehmet Uslu
Metin Fahri Özçelik
Muhammet Çetin
Murat Kayacan 
Muzaffer Barcın
Nazmi Yüksel

Denetim Kurulu:

Hasan Uysal 
Hüsnü Topal  
Oğuzhan Çavuşoğlu 

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler: Alanyaspor   Hasan Çavuşoğlu  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki