Radyo TimeRadyo Time

“Alanyaspor Tesislerini yapacağız”

Alanyaspor Tesisleri Projesi’ne devam edeceklerini belirten Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, tahsis süresinin uzatılmasıyla ilgili yaptıkları talebe olumlu cevap gelmesi halinde Alanya Aysultan Kadınlar Plajı’nı da hizmete açacaklarını söyledi.
Bu haber 163 kere okunmuş.21 Şubat 2020, Cuma - 14:41

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Alanya’ya gerçekleştirdiği çalışma ziyareti kapsamında Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i ziyaret ederek, işbirliği içinde gerçekleştirilecek proje ve hizmetlerle ilgili görüş alışverişinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Geçen süre içerisinden her zaman birbirimize destek olmaya çalıştık. Alt belediye üst belediye olarak birbirimizin yükünü almaya çalıştık. Alanya’ya verdiğiniz önemden dolayı teşekkür ediyorum. Birlikten kuvvet doğar. Yerel yönetimdeki tasarruflarınız ve uygulamalarınızdan dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Mahmuz için ortak çalıştay

Başkan Böcek, Alanya’da STK’lar ve turizm sektörü ile toplantılar yaptıklarını, sorunları masaya yatırdıklarını söyledi. Toplantılarda kıyı erozyonu nedeniyle Alanya sahillerine yapılması gündemde olan mahmuz konusunun sıklıkla dile getirildiğini ifade eden Başkan Muhittin Böcek, bu konuda Alanya Belediyesi ile birlikte üniversitelerin de katıldığı ortak bir çalıştay yapma önerisi getirerek, “Ortak akılla bize ne görev düşerse Alanya’nın geleceği için gereğini yapmaya hazırız” diye konuştu.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel de, Alanya sahillerinde bilimsel verilere dayalı bir erozyon olduğunu vurgulayarak, “Bunun için de ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” ifadesini kullandı.

Alanyaspor Tesisleri yapılacak

Alanyaspor Tesisleri ile ilgili de açıklama yapan Başkan Böcek, “Alanyaspor Tesisleri ile ilgili projeyi yapacağız. Berlin Fuarı’ndan sonra Alanyaspor için özel olarak yine geleceğim. Alanyaspor yöneticilerimizle beraber Alanyaspor’umuza neler yapabiliriz bunu ele alacağız” dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 7 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki