Alanyaspor’um Okulumda Projesinde 21. buluşma gerçekleşti

Alanyaspor’um Okulumda Projesinin 21. durağı TED Alanya Koleji oldu.
Bu haber 103 kere okunmuş.07 Kasım 2019, Perşembe - 16:07

Etkinliğe Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Girenes, Mehmet Güler ve Enver Vural, Genel Koordinatör Mevlüthan Çavuşoğlu, Genel Müdür Muhammed Ak, Yardımcı Antrenör Mehmet Yozgatlı, Futbolcular Efecan Karaca, Ceyhun Gülselam, Salih Uçan ve Fabrice N'Sakala katıldı.

TED Alanya Ortaokul ve Lise Müdürü Kenan Saygı'nın açılış konuşmasıyla başlayan etkinlik, Proje Yürütücüsü Yusuf Yılmaz'ın projenin amacına ilişkin konuşmasıyla devam etti. 

Daha sonra kürsüye çıkan Proje Yöneticisi ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er ise, iyi günde olduğu gibi kötü günde de Alanyaspor'un yanında olmaya devam edeceklerini söyledi. 

Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu ise projenin amacının öğrencilere küçük yaşlardan itibaren Alanyaspor sevgisini aşılamak olduğunu dile getirdi. 

Konuşmaların ardından Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, TED Alanya Ortaokul ve Lise Müdürü Kenan Saygı ile İlkokul Müdürü Ferah Çavuşoğlu Karakaş'a Alanyaspor forması verdi. TED Alanya Ortaokul ve Lise Müdürü Kenan Saygı ile İlkokul Müdürü Ferah Çavuşoğlu ise Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu'na plaket takdim etti. 

Futbolcular, daha sonra öğrencilerin sorularını yanıtlayarak formalarını imzaladı. 

 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 3 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki