Radyo TimeRadyo Time

“Alanya’ya Onkoloji Bölümü açılsın”

Alanya Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu, Alanya’yadaki hastanelere onkoloji bölümünün açılması için kampanya başlattı. Kanserbilimi olarak bilinen Onkoloji’nin Alanya’da hiçbir hastahanede olmamasından dolayı tedavi için Antalya’ya gitmek zorunda kalan vatandaşlar, Sipahioğlu’ndan yardım istedi.
Bu haber 1013 kere okunmuş.11 Ocak 2017, Çarşamba - 15:52

 Alanya Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu, Alanya’daki hastanelere onkoloji bölümünün açılması için kampanya başlattı.

 Kanserbilimi olarak bilinen Onkoloji’nin Alanya’da hiçbir hastahanede olmamasından dolayı tedavi için Antalya’ya gitmek zorunda kalan vatandaşlar, Sipahioğlu’ndan yardım istedi.

 Konuyu ivedilikle siyasi mercilere bildiren Sipahioğlu, aynı zamanda Twitter ve Facebook hesabı üzerinden de kampanya başlattı. Kemoterapi bölümünün Alanya’da olmamasından dert yanan vatandaşlar, “Tedavi için Antalya’ya gidip o yolu çekmek, bizim için daha büyük işkence” şeklinde açıklama yaptılar.

 “Başlatmış olduğumuz kampanyanın ses getireceğine inanıyorum” diyen ATV Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu, “Yaptığımız haberler ve kampanya neticesinde yetkililer çağrımıza cevap verecektir. İnşallah bundan böyle kanser hastaları Antalya’ya gitmek zorunda kalmadan kendi memleketlerinde Alanya’mızda tedavi olurlar” şeklinde açıklama yaptı.

-Haberin videosu için tıklayın!

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 10 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki