Radyo TimeRadyo Time

Alanya'yı tercih etti

'Uçurtma Avcısı' ve 'Toz' filmleriyle tanınan Afgan sinemasının ödüllü oyuncusu Abdul Qadir Farookh, tatil için geldiği Alanya’da sağlık kontrolünden geçti.
Bu haber 153 kere okunmuş.05 Ağustos 2017, Cumartesi - 13:15

 Ödüllü Sinema Oyuncusu Abdul Qadir Farookh, Antalya Kamu Hastaneleri Birliği'ne bağlı Alaadin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçti. 

 Genel sağlık taraması yapılan Abdul Qadir Farookh, 3 gün süren kontrollerin ardından Hastane Yöneticisi Dr. Tevfik Yazan'ı ziyaret ederek, gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti.

 Alanya'da tatil yapan Farookh, hastanede çok iyi sağlık hizmeti aldığını söyledi. 

 Sağlık personelinin kendisiyle yakından ilgilendiğini belirten Farookh, "3 gün boyunca kendimi hastanede değil adeta evimde gibi hissettim. Burada gördüğüm ilgiyi, sağlık hizmetini ve Alanya'nın güzelliklerini arkadaşlarımla ve yakınlarımla paylaşacağım. Türkiye'deki sağlık hizmeti birçok ülkeden çok daha iyi durumda" dedi.

 Türkiye ile Afganistan dostluğuna işaret eden Dr. Tevfik Yazan ise yaptığı değerlendirmede, "Afganistan'da film sektöründe hizmet veren Farookh, sağlık sorunları nedeniyle hastanemizi ziyaret etmiştir. Bizler de elimizden geldiği kadarıyla kendisini en iyi şekilde ağırlamaya, sağlıkla ilgili sorunlarına çözüm bulmaya çalıştık. Hasta ve hasta yakınlarımızın daima yanındayız. Sağlığınız emin ellerdedir. Bizi tercih eden Farookh'a geçmiş olsun dileklerimi sunuyor ve ziyareti için kendisine teşekkür ediyorum" dedi.

 Farookh'un sağlık durumunu takip eden Genel Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Serkan Şengül de sanatçının sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 10 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki