ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde İzleme ve Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi

Antalya İl Sağlık Müdürlüğü İzleme ve Değerlendirme Birimi’nce ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Gösterge Kartları Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi.
Bu haber 53 kere okunmuş.08 Kasım 2019, Cuma - 13:50

Antalya İl Sağlık Hizmetleri ile İlaç ve Tıbbi Cihaz Başkanı Uzm. Dr. Özlem Karataş, Antalya Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Sıdıka Birgül Yılmaz‘ın katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda gösterge kartlarının verileri, bugüne kadar gerçekleştirilen faaliyetlerle ilgili bir sunum gerçekleştirildi. 

Değerlendirme toplantısında Hastane Yönetimi, İl Sağlık Birimince gelen ekibe amaç ve hedeflerini, veri toplama, analiz sıklığını, hesaplama formülünü, puanını, veri kaynağını, sorumlu birim ve göstergeye özgü açıklamalarını içeren bir dosyayı da bilgilerine sundu. Hastane Başhekimi Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı, toplantıda idari, tıbbi ve mali yönden tüm verileri analiz edebilmek, etkin ve verimli sağlık hizmeti sunabilmek için hastane olarak kamu zararını önleyici tedbirler aldıklarını vurguladı.

İzleme ve Değerlendirme Gösterge Kartları Değerlendirme Toplantısı sonunda Hastane Başhekimi Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı’nın eşliğinde İl Sağlık Müdürlüğü Yetkilileri ve Hastane Yönetimi, Acil Servis Birimi başta olmak üzere üniteleri yerinde görerek inceledi.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 10 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki