Radyo TimeRadyo Time

ALKÜ Ortadoğu’ya da açılıyor

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) uluslararası bir üniversite olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bu doğrultuda çeşitli temaslar gerçekleştiren ve uluslar arası protokollere imza atan ALKÜ’ye bu kez de New York Eyalet Üniversitesi, Ürdün Üniversitesi, Ürdün Ortadoğu Üniversitesi, Ürdün Yarmouk Üniversitesi, Philadelphia Üniversitesi, Arap Amerikan Üniversitesi ve Bahreyn Ahlia Üniversitesi'nden temsilciler ziyarette bulundu.
Bu haber 466 kere okunmuş.10 Mayıs 2017, Çarşamba - 16:24

 Alanya’da düzenlenen 8. Küresel İslami Pazarlama Konferansı’na katılan yabancı üniversite heyetleri ALKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Güneş’e ziyarette bulundu. Bir dizi görüşmelerde bulunulan ziyarette öğrenci ve öğretim üyesi değişim programları, ortak ve ikili lisans programları ile ortak akademik etkinlikler düzenlenmesi de dahil olmak üzere farklı olası işbirlikleri üzerine konular konuşuldu. Rektör Yardımcısı Güneş ile Uluslararası İlişkiler Ofisi çalışanları, ziyaretçilerine, Mevlana Değişim Programının tüm yönleri hakkında detaylı bir bilgilendirmede bulundu. 

 Ziyaret, karşılıklı fikir alışverişinin ardından bazı üniversiteler ile protokol imzalanması kararına varılarak sona erdi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 1 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki